Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje objawy


Spokojny123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat i z nerwicą zmagam się jakoś pół roku wtedy miałem pierwszy atak który wyglądał mniej więcej tak: Gdy się obudziłem czułem się tak jakby rozbudzony nie wiedziałem co ze sobą zrobić potem zamieniło się to w zaniepokojenie chodziłem otwierałem okna wychodziłem na balkon co mi pomagało chociaż nie czułem za dużych duszności po prostu trochę ciężej było mi złapać powietrze. Mama kazała mi się położyć ale czułem że jeśli bym to zrobił to bym już nie wstał więc krzyknąłem na mamę że tego nie zrobię bo już nie wstanę usiadłem i zawołałem mamę która w koncu nakłoniła mnie do położenia się chwilę poleżałem i uspokoiłem się ale gdy dowiedziałem się że mama musi wyjść wszystko zaczęło wracać powiedziałem że idę z nią chociaż w tym momencie było mi już bardzo słabo ale wolałem iść z mamą niż zostać sam w domu. nie minęła chwila i po przejściu jakichś 200 metrów poprosiłem mamę o powrót do domu bo się źle czuję z ledwością wdrapałem się po schodach i nagle mnie uderzyło... fala gorąca gdy byłem przed drzwiami mieszkania wyrwałem mamie klucze i przy otwieraniu zaczęło się serce ścisnęło i zakuło mnie ale tak na sekundę. W mieszkaniu położyłem się od razu na łóżko i zacząłem się modlić zawołałem mamę która do mnie przyszła i zrobiłem się blady serce biło jakby miało mi wyskoczyć z piersi co jakiś czas bardzo ostro kuło i ściskało tak że aż przechodził mnie dreszcz i nie mogłem się ruszać. mama chciała wezwać karetkę ale to wydawało mi się najgorszą opcją przy okazji mnie uspokajała ponieważ przechodziła przez to samo niejednokrotnie. Po jakiejś godzinie wszystko się uspokoiło ale byłem jeszcze słabszy niż przedtem resztę dnia czułem się fatalnie. Gdyby nie moja mama nie wiem co bym zrobił bardzo mi wtedy pomogła. Czy wy też macie takie objawy jak ściśnięcia i kłucia trwające sekundę ale tak mocne że aż was dreszcze przechodzi i nie możecie się ruszyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×