Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie radzę sobie po rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Tak jak w temacie nie radzę sobie po rozstaniu z dziewczyną sytuacja dosyć skomplikowana pierwsza dziewczyna itp,byliśmy w związku niecałe 4lata od września 2017 roku nie jesteśmy razem mimo to do dnia dzisiejszego 21.05.19 wciąż o niej myślę wydaje mi się nawet że nadal ja kocham hmm co mam powiedzieć w związku nie zawsze było kolorowo kto był w związku wie o czym mówię kłótnie,jedno,dwudniowe rozstania,kontrola,zazdrość i w tym wielka miłość spędzaliśmy praktycznie z sobą większość czasu 24/7 zawsze razem wiem że to było źle nie będę opisywał i was zanudzal naszym całym 4letnim związkiem próbowała do mnie wrócić może z 3 razy jednak moja duma mi na to nie pozwoliła ona kogoś ma ja od ponad roku jestem sam nie potrafię nawiązać z kimś bliskiej relacji,związać się w myślach bardzo bym chciał ale nie potrafię nie wiem co ze mną jest nie tak jestem zrozpaczony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

 

a nie myslales moze o pojsciu do psychologu, rozmowie o twoim  smutku po rozstaniu.? z tego co piszesz,to mogl byc toksyczny zwiazek bo nie jest zdrowe przebywanie ze soba 24/7. ale wierze ze jest ci bardzo przykro ,pewnie czujesz sie osamotniony. nie myslales zeby sprobowac poznac kogos innego? ile czasu minelo od rozstania?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo przebywać poza domem, to gdzieś się trafi okazja żeby kogoś poznać, wg mnie biblioteki, czytelnie, spotkania w grupach np tai- chi, odnowa w duchu św w kościele--niby religijne ale wesołe są to spotkania i męża tam poznałam, 

Samotność dobija- współczuję, są osoby które nie mogą żyć w pojedynkę, singielstwo jest do du.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×