Skocz do zawarto┼Ťci
Nerwica.com
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki kt├│re...
Znajd┼║ wyniki...
Atonemi

witajcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ­čÖé

Jestem po psychozie , która całkowicie zmieniła moje funkcjonowanie. Już w sumie biorę leki jedynie profilaktycznie, ale moje zachowanie się zmieniło : 

. Mam wybuchy furii/ amoku do 1 osoby , chcia┼éabym jej co┼Ť zrobi─ç ale wiem, ┼╝e nie mog─Ö. Ca┼éa si─Ö wtedy trz─Ös─Ö i krzycz─Ö oraz pono─ç " nie wygl─ůdam jak ja" . Ok┼éamuj─Ö wszystkich, kradn─Ö i robi─Ö inne antyspo┼éeczne rzeczy. Mam ich d┼éug─ů list─Ö, ale psychopat─ů nie jestem, bo stresuj─Ö si─Ö na ka┼╝dym kroku... Ta osoba kt├│rej chcia┼éabym co┼Ť zrobi─ç ci─ůgle mnie wyzywa┬á od r├│┼╝nych bo nie jestem osob─ů tak─ů jak─ů chcia┼éaby bym by┼éa. Tu bardzo walcz─Ö o swoj─ů niezale┼╝no┼Ť─ç. Nie chc─Ö wyrzuci─ç ┼Ťmieci np bo walcz─Ö o niezale┼╝no┼Ť─ç. Ci─ůgle mi si─Ö nudzi i jestem egoistk─ů, nie pomagam nawet najbli┼╝szym, nowe osoby do mnie si─Ö przylepiaj─ů jak lep do muchy. Ci─ůgle jestem otoczona lud┼║mi. I to niby dobrze, ale ich ok┼éamuj─Ö. Nie wiem czemu. Ci─ůgle si─Ö nudz─Ö. Gro psycholog├│w m├│wi ┼╝e to psychopatia... nie wiem co mi jest .┬á

Dziękuję za przeczytanie 

Pozdrawiam

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

czemu nie lubisz tej osoby ­čśť

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö