Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica szkolna


Klaudia721

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu mam problemy  w szkole. Mam skończone 18 lat chodzę do Liceum w niedużej miejscowości. Mój problem to Matematyka. Opuścilam bardzo dużo godzin (z 20) z powodu tego przedmiotu , na samą myśl  o nim robiło mi się gorąco  raz zimno cała się trzęse, chce mi się płakać.  Rozmawialam z nauczycielką, ze zacznę chodzić  normalnie.  Niestety w domu cały czas mnie to prześladuje nie mogę spać w nocy mam ciągle koszmary strasznie się boję paralizuje mnie ten strach co mam zrobic mam dopiero 18 lat zostało mi niecale 3 miesiące szkoły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith doswiadczylam to w 2 klasie gdy nauczycielka z innego przedmiotu bardzo  się na nas wyzywala. Nie chodzi o nauczuciela chodzi o sam przedmiot  . Kiedyś  bylam pelna życia wychodzilam do znajomych teraz po szkole odliczam czas az się skończy ide do swojego pokoju  i leżę tak cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jest chociaż jeden, jakikolwiek nauczyciel z innego przedmiotu, który jest osobą na tyle miłą, godną zaufania i otwartą, że mogłabyś z nim/nią o tym porozmawiać?  Skoro z rodzicami i pedagogiem nie chcesz z różnych względów, to poszukaj kogoś innego. Spróbuj nie zostawać z tym sama. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×