Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
sereneyed

Długotrwałe zażywanie leków psychotropowych?

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Lilith napisał:

Pamiętajcie, że jesteśmy na takim Forum, gdzie zdarzają się osoby, które kłamią. [...]

Problem w tym że ani Ty, ani nikt inny na tą chwilę nie jest w stanie stwierdzić tego w 100% i dopóki sprawa nie jest jasna logicznym i stosownym jest powstrzymanie się od komentarzy tego typu, post powyżej jest oczywistym złamaniem zasad regulaminu forum.

Cytat

 

7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy:

- zawierających treści, które mogą doprowadzić do pogorszenia zdrowia lub zagrożenia życia innej osoby,

 

 

Jakbyś się czuła gdyby ktoś Cie zgwałcił, Ty podzieliłabyś się z kimś ta informacją a w zamian dostała byś taką odpowiedź ?, nikt nie każe wierzyć ale komentarze tego typu zatrzymajcie dla siebie.

Edytowane przez sereneyed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sereneyeda jednak nie potrafisz czytać ze zrozumiem. Przeczytaj post do shiry raz jeszcze. Szkoda, bo miałam Cię za nieco bardziej rozgarniętego. Trafiłam tu z powodu traumy - jakiej? No nie trudno się domyśleć czytając moje posty. A komentarze innych i opinie tylko na dłuższą metę mnie uodporniły. Trudno. Na chwilę obecną uporczywie ciągniesz dyskusję i nie stosujesz się do poleceń Ekipy. Prosiłam wielokrotnie, żebyś zakończył swoją vendettę, bo nie robisz nic innego jak biegasz po Forum wpisując się w każdy wątek, gdzie się da. Z Forum Cię nie wyrzucę, ale na pewno będę mieć na uwadze Twoje skłonności do podburzania innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×