Skocz do zawartości
Nerwica.com

Toksyczni rodzice


Rekomendowane odpowiedzi

Na stowazyszeniach czy grupach sie nie znam, ale moze znajdzie sie tu ktos, z kim wymienisz doswiadczenia ;)

Znam jedna osobe, ktorej rodzice nie zajmowali sie nia duzo w dziecinstwie, w sensie nie poswiecali duzo czasu. Z jednej strony niefajna sprawa, jest wpadką i to jakos gdy rodzice byli kolo 40-stki. Slyszalam tez, ze zdarzalo im sie go demotywowac lub ostudzac entuzjazm. Ponoc relacje ulegly lekko zmianie naustawy lepsze, ale dalej nie do konca fajnie. 

U mnie to z ojcem nie gadam, alkocholik, robi problemy, brzydze sie go, wstydze... z mama to chyba kilka przypadkow pamietam. Np: jak chlopak z mojego pierwszego zwiazku sie rozstal ze mna. Czulam sie zle bardzo dlugo, duzo plakalam, a ona jak pierwszego dnia cos tam pocieszala, to potem powiedziala, ze mam sie zamknac, przestac bo ona nie moze tego zniesc. Zrozumialam wtedy, ze jak dojdzie co do czego to jej uczucia i emocjenie bardziej sie licza. W podstawowce jak mialam problemy ze snem to raz niemilo, gniewnie sie do mnie odezwala, mam byc cicho i po prostiu spac. 

Moze nie do konca o to chodzilo ale chce jakos pchnac temat do przodu 

Edytowane przez Anomka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×