Skocz do zawartości
Nerwica.com

Krople Bacha


Marcin6792

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was stosował krople Bacha i mógłby podzielić się opinią? Czy komuś zaszkodziły tak jak mnie? Stosowałem je przez tydzień, gdy zauważyłem, że źle się ze mną dzieje to je odstawiłem. Po odstawieniu ich występowało u mnie: przyspieszone bicie serca, bóle głowy, bezsenność, nerwowość. Wspomagam się magnezem i tabletkami uspokajającymi by wrócić do stanu przed stosowaniem tego gówna. Szukałem czegoś w internecie na ten temat i niewiele mogłem znaleźć. Czy wszyscy, którzy to brali to nadal żyją? :D Pytam, bo sam twórca tej metody - Edward Bach zmarł w wieku 50 lat na zawał, pewnie zaszkodził mu ten chłam co produkował :p Zauważyłem, że te krople są stosowane głównie na zwierzętach. Żałuję, że to brałem, ale chciałem pozbyć się nerwicy. Prosiłbym o opinie osób, które stosowały te krople, a nie o opinie tych idiotów, którzy wciskają to ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dopadła Cie nerwica.Te krople brzmią tak samo poważnie jak tarot albo leczenie dotykiem przez telewizor.Te krople mają działać na zasadzie placebo,masz sobie wmówić działanie.

Idz do psychologa który skierowuje Cie do psychiatry albo na psychoterapie.Tabletki ziołowe albo inne pierdołki nie działa na coś takiego poważnego jak nerwica.

Wszystkie pierdoły z "medycyny" niekonwencjonalnej działają na zasadzie placebo.Jeśli coś działa to jest to wliczane w kanon medycyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×