Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk przed chorobaą


Cytryna3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

mam problem z bardzo bolącym przełykien a dokładniej tylna ścianka przełyku podejrzewam ,że jest to poważna choroba mam 21lat od 10 lat choruje na zaburzenia odżywiania i bulimię przez ten czas praktycznie codziennie wymiotowałam nie raz bolało mnie gardło bo było obdarte ale teraz od tygodnia boli mnie tak dziwnie i promieniuje tylna ścianka przełyku wchodziłam na internet i zaczęłam czytać i wszystkie objawy zgadzają mi sie z poważna choroba nowotworową bardzo sie boje byłam na pogotowiu dwa razy przez weekend ale lekarze mówili ze bardzo histeryzuje a dodam ze mam nerwice i tendencje do znajdywania sobie chrób strasznie panikuje i cały czas czytam w necie   Co to może być w poniedziałek mam wizytę u gastroendokrynologa  bardzo sie boje pomocy 😔

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć po prostu mocną zgagę. Pewnie masz nieco podrażniony ten przełyk od ciągłego wymiotowania. Może jakieś nadżerki przełyku? (mnie kiedyś wykryli). Leć jutro do gastroenterologa i nie zamartwiaj się tak. Też kiedyś sobie wkręcałem choroby i przeważnie to były nowotwory (tak się składa, że do nowotworu można praktycznie każdy objaw dopasować ;)).

Edytowane przez adam_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można mieć lęk przed chorobą.a kiedy owa choroba dopadnie również ciebie i ból spędza sen z powiek?pozostaje poddać się chorobie i analizować położenie żydów którzy nie przeszli selekcji na judenrampe co czuli.tam małe dzieci,ciężarne kobiety,inwalidzi szli do komór gazowych.obecnie małe dzieci giną na raka albo białaczkę w hospicjach.uderzająco podobne.tak to niestety wygląda.życie...innymi słowy boga nie ma żadnego.po prostu jesteśmy tylko biologią a biologia musi się kiedyś zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×