Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Asiek1993

Ratunek małżeństwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z mężem jesteśmy 6 lat razem 5 po ślubie kilka byliśmy normalna rodzina mamy dwoje dzieci ostatnio zaczęło  się coś psoc mój odpoczatku liubi towarzystwo kolegów i zakarpiane imprezy ja jestem przeciwnikiem alkoholu ale mi to nigdy zawsze jego wyskoki kończyły się awanturami i kilku dniowa cisza ale ostatnio zaczol przeginać ale jakoś się uspokoiło ale w w niedawnym czasie dość że się ponownie pokłóciliśmy i to dość poważnie skończyło to się 3 dniowa cisza ale jak już wszystko zapowiadało się dobrze mój mąż stwierdził że widział jak byliśmy na podwórku z dziecimi jego kolega klepnol mnie w tyłek i oskarżył mnie o zdrade z nim doszło do kolejnej awantury która zakończyła się wyprowadzka męża z domu na parę dni jak wrócił to stwierdził że z nami koniec a on zostanie tu dla dzieci do rozwodu.wracajac to tego klepnięcia nic moim zdaniem nic takiego nie miało miejsca ale on upiera się przy swoim proszę o jakoś rade jak mu pokazać że się myli i zakopać ten kryzys ponieważ ja nie potrafi tak dalej żyć on ze mną nie chce rozmawiać na ten temat żadne argumenty nie docierają do niego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj na Forum. 

Ciężko coś w takiej sytuacji poradzić. Nikogo na siłę nie zatrzymasz. A może spróbuj zaproponować mężowi terapię małżeńską? Nie chcę Cię martwić, ale wygląda to tak, jakby ta sytuacja była jedynie pretekstem do tego, żeby się rozstać. Mogę się mylić, bo na podstawie krótkiego wpisu niewiele można wywnioskować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ale proponowałam mu już on twierdzi że ja się przyznam to się nad tym zastanowić nad terapia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mocne małżeństwo jest wtedy gdy obydwoje - mąż i żona mają miłość agape :  " Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, (5) nie postępuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi się, nie myśli nic złego, (6) nie raduje się z niesprawiedliwości, ale się raduje z prawdy; (7) wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. (8) Miłość nigdy nie ustaje;... Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość." - 1 KORYNTIAN 13 Biblia Warszawska   ... oraz mądrość z góry : " Jeśli jednak gorzką zazdrość i kłótliwość macie w sercach swoich, to przynajmniej nie przechwalajcie się i nie kłamcie wbrew prawdzie. (15) Nie jest to mądrość, która z góry zstępuje, lecz przyziemna, zmysłowa, demoniczna. (16) Bo gdzie jest zazdrość i kłótliwość, tam niepokój i wszelki zły czyn. (17) Ale mądrość, która jest z góry, jest przede wszystkim czysta, następnie miłująca pokój, łagodna, ustępliwa, pełna miłosierdzia i dobrych owoców, nie stronnicza, nie obłudna " - Jakub 3:14-17 

, przyjdź z tym wszystkim do Wszechmogącego JEZUSA - ON zmienia serca. Zabrał z mego serca nienawiść do ludzi i siebie samego, a dał miłość do ludzi ... miłość agape, pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj sobie spokój z nim z tego co piszesz woli kolegów  od ciebie. takich dorosłych dzieci co boja sie odpowiedzialnosci jest pełno po co ci taki problem na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczekać proponuje,z czasem może się uspokoi ta bardzo trudna sytuacja, odczekaj ,nic na razie nie rób,z reguły wszystko się układa samo w małżeństwie gdzie nic faktycznie nie wydażyło  ,to klasyka, kryzys w małżeństwie,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi