Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie zaburzenia osobowości
zaburzenie osobowości? hmmm... spoko! miałeś robione badania? zdiagnozowanie zaburzenia osobowości to nie jest kaszel... a możesz napisać, co jest taką Twoją główną cechą rozpoznawalną Twojego zaburzenia? zaburzenie osobowości orzeka lekarz psychiatra, prawda?
Ale moja mama jest tolerancyjna.
gówno prawda, katole wcale nie są tolerancyjni, tylko klapki na oczach! narzucanie komuś swojej wiary na siłę... często jest to szantaż moralny...!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam takie zaburzenia osobowości
zaburzenie osobowości? hmmm... spoko! miałeś robione badania? zdiagnozowanie zaburzenia osobowości to nie jest kaszel... a możesz napisać, co jest taką Twoją główną cechą rozpoznawalną Twojego zaburzenia? zaburzenie osobowości orzeka lekarz psychiatra, prawda?
Ale moja mama jest tolerancyjna.
gówno prawda, katole wcale nie są tolerancyjni, tylko klapki na oczach!

Tak, psychiatra mi to orzekł. Stwierdził, że mam do tego też inne zaburzenia. Mam wymienić, czy co?

To z tymi "katolami" to żart, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Tak, psychiatra mi to orzekł. Stwierdził, że mam do tego też inne zaburzenia. Mam wymienić czy co?
tak! jak możesz! :mrgreen: a jak odbywała się cała procedura odnośnie diagnozy zaburzenia osobowości...? lekarze są dość ostrożni z tego co wiem, odnośnie tej kwestii! :bezradny:
To z tymi "katolami" to żart, prawda?
żart? :shock: NIE! jestem śmiertelnie poważny! katole to ścierwo! Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

distorted_level68, ej! Bez takich proszę :evil: Nikogo nie obrażamy i nie szufladkujemy! Ani ze względu na wiarę, ani ze względu na zaburzenia, bo to płytkie i niesprawiedliwe! Dopiero co ściągnęłam Ci ostrzeżenie. Znowu chcesz zapracować na kolejne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja póki co znikam z tego tematu póki się sytuacja nie uspokoi :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apek, już się uspokoiła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Lilith.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ej! Bez takich proszę
okay, przesadziłem! ale w ramach wyjaśnień katol to nie to samo co katolik! a to różnica...! nie mam nic do ludzi i ich wiary, każdy wierzy w co chce... ale to powinno zostać w nim, chu.j mnie to interesuje, że ktoś wrócił z jeba.nego kościoła...! :evil: więcej tego tematu poruszać nie będę...!
To ja póki co znikam z tego tematu póki się sytuacja nie uspokoi :mhm:
czekam na odp. jestem ciekawy metod diagnozy zaburzenia osobowości...!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

distorted_level68, to jest Forum otwarte i każdy może pisać, o czym chce pod warunkiem, że nie łamie Regulaminu. A Ty nie musisz czytać, jeśli Ci się to nie podoba, nie musisz odpowiadać i na to reagować. Możesz to po prostu olać! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

distorted_level68, wątek jak każdy inny. To po pierwsze. Po drugie - to określenie ma mocno negatywny wydźwięk i proszę, żebyś nie używał go w stosunku do innych Userów. Po trzecie - ludzi spotykasz wszędzie - różnych. I tego nie zmienisz. Możesz zmienić jedynie swój sposób reagowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lilith, trudno, moja reakcja będzie taka a nie inna... liczę się z ostem, mam to gdzieś, ale Forum jest duże, każdy powinien znaleźć swoje miejsce... a że tu czuję się najlepiej, to będę reagował tak a nie inaczej! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

distorted_level68, nie, nie będziesz, bo nie pozwolę Ci atakować innych Userów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie, nie będziesz, bo nie pozwolę Ci atakować innych Userów.
będę! najwyżej, zakończę swoją przygodę z Forum, ale każdy powinien mieć swoje miejsce! nie muszę być zawsze pod kogoś!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

distorted_level68, nie ciągnij tematu. Proszę Cię ostatni raz.

Apek, ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zaraz zabieram się do roboty, bo mnie forum zbytnio wciąga
a potrafisz udzielić prostej informacji, jak przebiegała u Ciebie diagnoza ZO? czy to jest za trudne dla Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zaraz zabieram się do roboty, bo mnie forum zbytnio wciąga
a potrafisz udzielić prostej informacji, jak przebiegała u Ciebie diagnoza ZO? czy to jest za trudne dla Ciebie?

Krótko - rozmowa z dwoma psychiatrami i jednym psychologiem. Koniec dyskusji, nie będę się dalej tłumaczył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krótko - rozmowa z dwoma psychiatrami i jednym psychologiem. Koniec dyskusji, nie będę się dalej tłumaczył.
yyyyyyyy, dwóch psychiatrów nagle? a kiedyś pisałeś,

zacytuję:

Tytuł: Wizyta u psychologa / psychiatry

Jak myślicie, warto iść tak raz czy dwa (bez zobowiązań) by się wygadać i poprosić o jakąś radę?

Później bym planował konkretną terapię na fundusz (ale wiadome, że się czeka).

to jednak coś mi tu nie gra... pytasz się o takie niuanse, a zdiagnozowali Ci ZO? :shock: ale to pewnie to zaburzenie! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniec przepychanek. Kosz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi