Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemanko wszystkim wracam :)


Kamil_31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stwierdzono u mnie silna nerwice wegetatywna i hipochodryczna.

Najpierw brałem spamillan 3x1 oraz Egzyste 75 x1 wieczorem a później 1-0-1

Pierwsze 10 dni dZialaly rewelacyjnie chociaż już po pierwszej dawcę Egzyst czułem jakieś pieczenie poty i wszystko mnie swedzialo, ale po 10 dniach chyba nerwica je przebiła. Wstałem rano zaczęła mi mrowic ręka jedna później druga następnie stopy, na drugi dzień miesnie miałem ud jakbym miał zakwasy doszły bóle w kręgosłupie lędźwiowym. I straszne pieczenie nog uderzenie ciepła w nogę przy chodzeniu. Trafiłem do szpitala badanie ENG i próba tezczykowa Ok, MR głowy i odcinek szyjny OK, Płyn Mózgowo-rdzeniowy Ok badań mnóstwo wszystko Ok tylko leukocytoza podwyższona, Leukocyty 16,5 tys norma 9

Neutrofile 9,56 norma 7

Nogi przez miesiąc szczególnie uda piekły mnie strasznie chodzenie jak nie na swoich nogach opadłem z sił od razu czarne myśli SM,Ataksja, Sla doszły mi teraz jeszcze fascykulacje i robaczki. Neurolodzy wykluczyli SM, Miastenia, Polineuropatie teraz mam w głowie cały czas ze mam SLA bo te nogi takie osłabione fascykulacje oraz te robaczki na ciele i tyle tych objawow od 10 dni biore Sulpiry 2-1-0 i może psychicznie czuje się dobrze ale fizycznie wcale do tego każdy mówi ze Sulpiryd wzmaga apetyt ja jem tylko 3x dziennie śniadanie obiad i kolacja i schudłem od świat już 3 kg. Jakbym nie miał kontroli nad nogami i mi słabły i te fascykulacje które występują tylko po tym jak przejdę kawałek tylko na łydkach 85% na udach 15%. Zastanawiam się czy nie trzeba porozmawiać z psychiatra i nie wziąć jakiś ssri. Cały czas mam w głowie ze mam SLA choć lekarze mówią ze nie trzymają im się kupy te objawy. Może polecicie jakiś lek na ostre zaburzenia wegetatywne i hipochodryczne. Nie mam żadnych ataków paniki tylko zamartwiam się ze już mam chorobę i tyle. Duzo czytam o chorobach czy mogłem aż tak bardzo sobie głowę popsuć żebym miał takie objawy już miesiąc. Powiem ze przez ten okres ani razu nie było jednego dnia żebym czuł się Ok jak leżę może jest Ok czy jak siedzę ale jak już zacznę chodzic to zaczyna się to wszystko. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×