Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spadek dopaminy/serotoniny na kacu


Pantofelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie znalazłem bardziej odpowiedniego działu dla tego tematu więc zamieszczę go tutaj

 

Mam problem ale może najpierw kilka faktów o mnie:

Mam 19 lat, piję okazjonalnie i to musi być naprawdę dobra okazja, Średnio to gdzieś raz/dwa razy na miesiąc.

Już na samym początku mojej przygody z alkoholem zauważyłem że coś jest nie tak, otóż następnego dnia NIGDY nie bolała mnie głowa ale miewałem takie zjazdy jak po jakimś narkotyku. Kilka dni po dość znacznym upiciu się czuję się fatalnie. Mam taki ogromny dół, smutek, pustkę w środku nie do opisania, i nie mogę przez to normalnie funkcjonować, stan taki utrzymuję się około tygodnia. Po czym wraca do normy. Dodam jeszcze tylko że kiedyś miałem półtoraroczną przygodę z marihuaną i po tej używce nigdy się tak nie czułem jak po alkoholu następnego dnia (obecnie 8 miesięcy już nie palę)

I tu pytanie do was, czy ktoś z was ma podobnie? i czy to napewno jest gwałtowny spadek serotoniny/dopaminy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze po alkoholu na drugi dzień czułam się świetnie, byłam pełna energii, jedzenie smakowało, chęć do życia itp. A w tego sylwestra się napiłam na maksa i na drugi dzień miałam kaca moralnego, nie chciało mi się jeść i do dupy no ale jestem teraz w depresji i okres świąt i Nowego Roku nigdy nie był dla mnie przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×