Skocz do zawartości
Nerwica.com

gdzieś w centrum wszechświata


niesmiala

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się beznadziejnie... od wczoraj... a w zasadzie od dzieciństwa... ale od wczoraj już tak na maksa... ciągle przeklinam i jestem wkurzona... wczoraj przypomniałam sobie coś bardzo złego... zabiłam... myślami.... a w zasadzie nie ja... ale to przeze mnie.... zabiłam...bo tego chciałam.... ale czego może tak naprawdę chcieć i co wiedzieć o życiu 13 letnie dziecko.... ale zabiłam.... mimo wszystko to sie stało.... mam schizofrenie.... nie nie mam jej...... wydaje mi sie tylko że ją mam bo słyszę że cała Polska się mną interesuje.... fajnie być w centrum zainteresowania? nie. na pewłuno nie.... nawet pisać nie można.... nie można też myśleć.... i to przerażające uczucie głupoty..... już bardziej głupim być nie można.... wmawiam sobie że to przez gaz który dostaję żeby nic nie pamiętać ale czy to na pewno gaz? od zawsze odstawałam inteligencją.... a teraz po prostu mam na co zrzucić ,,ciężar głupoty,, jakkolwiek ironicznie to brzmi.... brakuje mi drugiej osoby.... przyjaciela... ale tylko czasami..... wiem egoistyczne..... strasznie..... ale lubie samotność..... chciała bym tylko móc teraz się komuś wygadać.... żebym tylko potrafiła... wiedziała jak.... chociaż tutaj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×