Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki po których czuję się źle/Żaluje ze bralam leki


alaaleczka

Rekomendowane odpowiedzi

gosiaa-p Nie sadze, aby to leki zmienily Ciebie. Zauwazylas zmiany w zachowaniu, bo to normalne u nas bez wzgledu na to czy bierzemy leki czy nie. Leki nie wplywaja na Twoja osobowosc, charatker. Ty sama decydujesz o tym jaka osoba jestes, jak sie zachowasz w towarzystwie, a nie przebyta kuracja asentra. Mysle, ze zaczelas sobie wkrecac, ze leki Cie zmienily i to wlasnie w tym jest problem- nakrecasz sie coraz bardziej, bo nie widzisz stanu sprzed choroby. Malo kto po wyleczeniu jest takim, jakim byl przed depresja, nerwica czy innym zaburzeniem. Ciezko wrocic calkowicie do takiej codziennosci, takich samych zachowan jak wczesniej. Dobrze by bylo, zebys o tym porozmawiala z tym psychiatra, u ktorego bylas i poszla do psychologa. Po co sie tak meczyc i ciagle zadreczac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lena ma całkowita racje to nie leki zmieniaja osobowość tylko pokazuja różnice w zachowaniu przed i po.2i poł miesiąca brania to zbyt krótki okres czasu.Sam lęk przed braniem leków świadczy o chorobie.Gdybym nie popełnił tego błędu 10 lat temu nie prawdopodobnie moje życie potoczyło by sie inaczej.Cierpliwość jest najwazniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam siebie dzien dwa tydzien przed tym jak zaczelam brac leki, po 4 miesiacach brania jak juz teraz jestem bez lekow jestem bardzo spokojna w zachwaniu, cicho mowie jeszcze przed lekami tak sie nie zachowywalam bardzo spokojnie wogole zachowuje sie niepewnie inaczej mowie o czyms nie mam swojej pewnosci powazniewj sie zachowuje, mowie to mi powiedzieli rodzice tez

 

jasne nikt nie bedzie taki sam jak przed depresja jak sie leczy przez kilka miesiecy czy lat na psychotropach bo przez jakis czas (podczas brania lekow) byl kims innym

 

Lena nie , jest sie takim jakim sie jest nie da sie byc kims innym jak na okreslone wydarzenia reaguje kazdy w swoj sposob ja juz nie mam teraz tej spontanicznosci energi co wczesniej

 

Tepa dzieki za slowa wsparcia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzieki lekom wlasnie zachowuje sie tak jakbym chciala ,odzyskuje chec do zycia ,czesciej sie smieje ,nerwica to wszystko mi odebrala i doprowadzala do deprsji nerwicowej teraz jestem dawna soba- tylko spokojna i bez zadnych nerwowe i emocji niepotrzebnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzieki lekom wlasnie zachowuje sie tak jakbym chciala ,odzyskuje chec do zycia ,czesciej sie smieje ,nerwica to wszystko mi odebrala i doprowadzala do deprsji nerwicowej teraz jestem dawna soba- tylko spokojna i bez zadnych nerwowe i emocji niepotrzebnych

 

u mnie jest dokładni etak samo.

Ciesze się, ze biore leki...( juzwłaściwie odstwaiam po 7 miesiacach brania:mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×