Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mam juz sil


zawod199444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Postanowilem opisac w internecie swoj problem poniewaz jakos nie mam odwagi isc do psychologa.Od okolo 4 lat mam problemy z wyproznianiem tjb na tle nerwowym.Wstane rano musze isc do wc.Nieraz jest tak ze i 7 razy dziennie musze korzystac z kibla.Dla mnie jest to nie normalne.Musze gdzies wyjsc musze isc do kibla.Dziwi mnie tylko to dlaczego jak np jezdzilem busem za granice do pracy to nie musialem korzystac z kibla ? czy sie przebudzilem czy zapalilem nie mialem takiej potrzeby nawet przez okolo 40 godzin korzystania z wc.Wlasnie mnie to dziwi.Dokladnie to stalo sie tak ze jechalem autobusem do szkoly dostalem od kolezanki smsa ze konczy ze mna znajomosc itp.Nagle musialem isc raz dwa do lazienki.Wydaje mi sie ze od tamtej pory mam problemy psychiczne oraz problemy zdrowotne.Mam jeszcze problem ze sprawami intymnymi.Wyskoczyly mi jakies kropki na czlonku a to wszystko przez to ze poszedlem do lekarza powiedzialem ze mam problem z wyproznianiem tjb na tle nerowym wypisal mi debridat i wydaje mi sie ze przez to wyskoczyly mnie te plamki.Teraz zaczne od rzeczy.Rano wstane jestem tak jakby bez sil.Zastanawiam sie po co ja w ogole zyje.Nie chce mi sie juz nawet zyc.Szkoda mi sie powiesic bo mam w domu od jakiegos czasu malego dzieciaczka ktorym sie opiekuje i wszystko robie dla niego.Rodzicow mi tez szkoda ale juz nie moge psychicznie.Czy musze gdzies wyjsc czy rano wstane od razu kibel.Problemy psychiczne.Wypije troche alkoholu rano wstane chce sie wieszac. Wydaje mi sie ze to depresja.Chce gdzies np pojechac dlawi mnie tak jakbym mial zwymiotowac. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj zawod199444!

 

Niestety przez Internet nie można postawić diagnozy, a Ty opisałeś wiele różnych objawów (np. konieczność wyjścia do toalety, wypryski na członku, niechęć do życia, przygnębienie, lęki). Podejrzewam, że mogą to być zaburzenia nastroju (np. depresja) lub/i zaburzenia lękowe (nerwica). Konieczna jest jednak wizyta u lekarza psychiatry, do której zachęcam. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×