Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk przed byłym partnerem, poczucie chaosu, nierównowagi


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - byłam związana z osobą która już podczas związku zaczęłam we mnie budzić poczucie chaosu, braku równowagi, braku punktu zaczepienia. Czy mieliście coś takiego i z czego to może wynikać? Każdy mój kontakt z nim teraz (nawet sms) wywołuje takie coś. Jestem DDA, on był podobno uzależniony od marihuany. Rozstaliśmy się ale dalej się kontaktujemy.

 

Proszę o odpowiedź czy też mieliście kiedyś takie uczucie?

 

Jest mi ono znane z niektórych poprzednich związków ale nie aż w takim stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. dlaczego wciąż się kontaktujecie jeżeli On wywołuje u Ciebie takie emocje. co się działo podczas waszego związku ze czulas chaos brak równowagi brak punktu zaczepienia. znam te uczucia ja zaczęłam je czuć po rozstaniu ale każdy związek jest inny dlatego te pytania które zadalam powyżej są ważne co wywolywalo te emocje i jaki jest powód ze nadal się kontaktujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mogę doradzić to jest tylko rada. zawsze jest tak że nie długo po rozstaniu tę uczucia jeszcze są wciąż żywe trudno jest odciąć tak po prostu. jakie to są uczucia nadal go kochasz mimo rozstania czy on też nadal kocha Ciebie myślę że szczera rozmowa nie przez SMS tylko taką twarzą w twarz pomoże choć trochę. powiedz jemu co czujesz sama napisałaś że było to rozstanie burzliwe pewnie od tego czasu że sobą nie rozmawialiscie osobiście wytłumacz oprócz swoich odczuć dlaczego się rozstaliscie co było źle według Ciebie w waszym związku On może odpowie tym samym ale nie naciskaj wymaga to czasu. pamiętaj nic na siłę zawsze będziesz coś do niego czuła będę w tobie jakieś uczucia do niego ale nie pozwól żeby Cię zdominowały. jezeli nawet pomimo rozmowy nie poczujesz sie choc troche lepiej to moze pomoze ci psycholog. ja chetnie rowniez cie wespre. to tylko luźna propozycja zrobisz jak będziesz uważała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×