Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomóżcie mi napisać scenariusz do "Kevin sam w domu 6"


zzzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie mi napisać scenariusz do "Kevin sam w domu 6" :smile:

 

Zasady są takie :

1) wspólnie piszemy ten scenariusz

2) powiedzmy że jestem producentem i reżyserem ale takim baaardzo otwartym na wasze propozycje co do wszystkiego: scenariusza ,pracy kamery ,muzyki ,scenografii itd

3) główną rolę zagra Macaulay Culkin http://www.filmweb.pl/person/Macaulay+Culkin-41470 -chyba tu nie ma wątpliwości że jedynie on może zagrać główną rolę

 

------------------------------

i tu kończą sie zasady :P

Wydaje mi sie ze ten nasz film powstanie JEDYNIE Z CHĘCI NASZEGO ZYSKU ( czyli realnie tak jak powstaje 99% dzisiejszych filmów ) :D

Potrzebuje waszej pomocy przy scenariuszu :oops:

Mam bardzo ogólny pomysł na scenariusz który wymaga rozwinięcia i dopracowania -a możliwe że Wy będziecie mieli lepszy !

 

Mój wstępny pomysł na scenariusz jest taki:

"Nasz bohater ma w tym filmie ok 28-30 lat (da sie to zrobić) .

Od kilku lat jest lekko uzależniony od metamfetaminy i widzimy go jak w brudnych ciuchach włóczy się po swoim miasteczku [oczywiście wszystko dzieje sie podczas świąt ,Kevin mija udekorowane ogródki ,różne świecące ozdoby ,mija domy w których właściciele nawet przesadzili z ilością ozdób i często tandetnych :P ] Tej sielskiej atmosferze pomoże jakaś świąteczna muzyka w tle.

Wtedy właśnie Kevin wpada na genialny pomysł jak zdobyć forse na nowe dragi :idea: :będzie próbował włamywać sie do rożnych domów sąsiadów staruszków, pod ich nieobecność i obrabiać im domy :smile:

Ale Kevin nie zdaje sobie sprawy że staruszki w jego sąsiedztwie wiedzą co z niego za gagatek i chcą sie go pozbyć z sąsiedztwa -no i są dobrze przygotowani na jego wizytę :P

No i w tym momencie zaczyna sie więcej akcji -gdy bidny Kevin ciągle trafia w domach sąsiadów na coraz to nowe "pułapki" :P

"

 

Ruszcie wyobraźnią i wrzucajcie wasze pomysły ! -tym bardziej że pogoda do dupy ;) Zapraszam do zabawy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×