Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć, witam was wszystkim


sheamoon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nazywam się Kasia, mam 22 lata.

Chciała bym tu zostać na dłużej. Zapisałam się na forum bo nie radzę sobie ze sobą, ze swoją samooceną która jest totalnie na dnie, z zauroczeniem które mi nie może przejść od 3 lat- ze wszystkim co jest związane z moim życiem. Chciałam jednak zaznaczyć z góry, że nigdy nie myślałam o tym żeby sobie coś zrobić i nie myślę oraz na razie nie przewiduję takiego myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nie wszyscy tutaj to potencjalni samobójcy :D

wiem, wiem. po prostu jak komuś powiedziałam kiedyś o swoim problemie to sie spytał "aaa. to Ty sie chcesz zabić?". Dlatego od razu wolałam to napisać, nie mówię, że są tutaj potencjalni samobójcy ale czasem takie pytanie samo się nasuwa. Dlatego od tej pory nikomu nie mówiłam o tym co się dzieje we mnie... Niedawno założyłam tu konto i w mega skrócie w tym przywitaniu napisałam co mi jest, lecz cała historia tego jest dość dluga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sheamoon jak tylko będziesz miała ochotę wylać co Ci na duszy leży to dajesz ;)

Sporo tu fajnych, empatycznych osób ze sporą wiedzą, więc na pewno znajdziesz nić porozumienia, ewentualnie motywacyjnego kuksańca, co też czasem się przydaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się czujesz dobrze, to nie rozważasz swojego stosunku samobójstwa i samookaleczeń, popieram sailorkę!

kilka postów wyżej napisałam dlaczego użyłam takiego sfomułowania.

Dla części mój problem, a raczej problemy mogą wydawać się błahe i w sumie żadne- dla mnie jest to ciężkie i przytłaczające. Jutro chciała bym napisać co się dzieje bo może tak jak kilka postów wyżej ktoś w jakikolwiek sposób podpowie mi co mogę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sheamoon, widzę, że masz myśli samobójcze. Nie zwlekaj, tylko śmigaj do psychologa, albo jeszcze lepiej do psychiatry. Nie poddawaj się. Powodzenia.

 

Serio? :shock:

Przecież dziewczyna napisała:

Chciałam jednak zaznaczyć z góry, że nigdy nie myślałam o tym żeby sobie coś zrobić i nie myślę oraz na razie nie przewiduję takiego myślenia.

 

Dziewczyna nie zdążyła na dobrą sprawę niczego o sobie ani problemach napisać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Hej. Fajnie, iż nie masz myśli samobójczych. Może mogą wydawać się błahe, ale każdy przeżywa problemy na swój własny sposób, zatem wszystkie problemy zarówno te mniejsze, jak i większe są ważne. A przynajmniej takie jest moje zdanie osobiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×