Skocz do zawartości
Nerwica.com

Borderline i co?


Klara344

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem DDA/DDD.Mam borderline co się z tym wiąże w moim życiu jest miejsce ma kleptomania,nerwica,depresja,zaburzenia odżywiania(bulimia i kompulsywne odżywianie),wydawanie wielkiej ilości pieniędzy rozrzutnie,kłamanie,tłumienie uczuć,brak własnej tożsamości,chwiejne nastroje,niska samoocena,czasami chwilami duża(niewiem skąd),stany dużej euforii potem wielkiego smutku.Lęk i strach bez powodu a czasami zbytnia odwaga,niedojrzałość emocjonalna,autodestruktywne zachowania..Od wielu lat zaczęłam uświadamianie sobie i powoli się przebudzałam.Myślę że geny,dzieciństwo,rodzice,moje ja miało wpływ na to jaka jestem teraz.Brat mój twierdzi,że od mała było ze mną coś dziwnego ale nikt ze mną nie poszedł do specjalisty i wszyscy machali rękami na to co mówił.Ja zaczęłam czuć się obco już w przedszkolu,potem nabierało to większego odchyłu coraz bardziej.I niewiem czy mam szanse być normalna,serio niewiem.Myśli samobójcze miałam od liceum,jak dorosłam też się pojawiały,potem jednak stwierdziłam,że nie da mi to ulgi o jaką mi w tym chodziło,po za tym uważałam że rodzina będzie cierpiała.Teraz w tej chwili nie patrze z żalem na swoje życie.Czuje że coraz bardziej oddalam się od życia,wiem ile trace i czasami ten ból jest nie do zniesienia,,potem jest mi wszystko obojętne.Zdałam sobię sprawę że mój stan jest bardzo piważny i głęboki bo trwa już od dziecka i tak sobię myślę że jak żyć ?:) na lekach?żeby jakoś przetrwać i ciągnąć kolejne dni? Bezsensu.Nawet niewiem po co to piszę bo i tak ktoś mi napiszę pewnie wszyscy mamy problemy,w Afryce mają gorzej,próbuj.Tylko,że ja to wiem ,po prostu czuje się bezsilna,czuje że nic mnie nie cieszy,już nie.... i mam dość tego chwiejnwgo koła raz mam doła raz super nastrój to męczy i robi ze mną co chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×