Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natrectw proszę pomoc


najkej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich na tym forum,mam 20 lat i chyba tak myślę mam nerwice natrectw.Awiec zacznijmy w 2012 roku byłem typem człowieka śmiesznego zabawnego lubianego, jednak zadałem się z dziwnym towarzystwem i zacząłem kraść złapano mnie dwa razy byłem ,na komisariacie co wtedy było dla mnie wielka trauma no i wiadomo było że będę miał sprawę w sadzie i tak czekałem myślałem co będzie co nie,w czasie tych kradzieży popełniłem oszustwo internetowe po chwili jednak dostrzegłem że popełniłem błąd że takie coś zrobiłem , chwilę podpisałem z kupującym i powiedziałem że odeślę sprzet z zagranicy oczywiście nie odesłałem bo ten sprzęt co od niego dostałem to się zepsuł a pieniędzy na nowy nie miałem więc zacząłem kłamać że poczta zgubiła paczkę i poczta wypłaci Odszkodowanie innego pomysłu nie miałem uzgodnimy wszystkie szczegóły napisałem że okres oczekiwania jest długi nawet do 2 lat klient się zgodził. W 2014 roku miałem pieniądze uzbierać na ten cel ale nie pełna kwotę więc znów zacząłem kłamać że poczta podzieliła te Odszkodowanie na dwie części i znów trzeba czekać dwa lata klient się zgodził. Teraz jest 2016 rok oddałem całość pieniędzy.Klient napisał że nic nie będzie zgłaszał ( kilkukrotnie tak pisał),ale ja i tak mam swoje tezy że pójdzie i tak,tak i tak cały czas myślale przez ten czas czy pójdzie czy nie przez 4 lata ! Teraz coś innego weszło mi w głowę bo było kilkoma tych oszustw i w tamtych kilku podałem inne dane ( fałszywe) i teraz mam takie myśli natretne że ktoś przyznał za mnie wtedy i poszedł do więzienia i teraz będzie planował zemstę będzie chciał mnie zabić i on wszystko to zorganizuje że namówi tego klienta co mu oddałem pieniądze przez 4 lata i namówić go właśnie do pójścia na policji.No i myśli takie są że zostanę skazany do zakładu psychiatrycznego i ta osoba co ma się na mnie zemścić wszystko tam ustali przekupi ludzi tam i we śnie mnie ktoś przerobiony zabije.i jeszcze mam myśli że niby te oszustwo co Od dawałem 4 lata zostało zrobione w czerwcu czyli to jest 6 miesiąc roku liczba 6 to jest no i się tak wkręcić że teraz akurat cos będę miał w czerwcu 2016 czyli trzy 6 liczba szatanska i to będzie liczba szatanska czyli to będzie siła wyższa i że właśnie tak się wkręcić że W czerwcu coś się zdarzy z tymi oszustwami czyli że przyjedzie policja i zostanę wezwany na komendę albo coś innego .Proszę o pomoc nie wiem co się ze mną dzieje mam leki od psychiatry asentre i depakine ale najwyraźniej to nie pomaga proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×