Skocz do zawartości
Nerwica.com

Baaardzo proszę o pomoc!!! Serio! :(


aceracc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Też przechodziłem przez nerwicę lękową, PTSD i depresję jak byłem młodszy i wiem co czujecie. Ale to nic gorsza jest schizofrenia na którą się rozchorowałem 2,5 roku temu. Objawy negatywne miażdżą człowieka, mam mało energii na cokolwiek. Nerwicie jest nieco inna i nie zmienia tak człowieka jak schizofrenia. Pisalem kiedys na tym forum, ale nie sadzilem ze tak straszna rzecz mi sie przydazy.

 

Dzisiaj probuje stanac na nogi, chociaz jest bardzo ciezko, biore leki regularnie i nie mam z tym problemu, najgorzej jest z apatia, wycofaniem i brakiem energii. Probuje otworzyc wlasna firme zeby miec za co zyc bo dostaje tylko 523 zl renty na miesiac i nie wyrabiam finansowo. Firma ma byc tematyczna i zajmowac sie wspieraniem pracy mozgu, takze moze tez skorzystacie.

 

Jestem na etapie pisania biznesplanu i przygotowalem ankiete do niego, a brakuje mi jeszcze 68 wypelnien. Takze baaaardzo prosze o pomoc w jej wypelnieniu, gdyz nie wiem gdzie indziej znalezc pomocna dlon. Ankieta skierowana jest szczegolnie do osob, ktore maja problemy psychiczne, czyli do was drodzy forumowicze.

 

Link do ankiety - http://www.interankiety.pl/interankieta/f76f831bfa39e57f6ea37a5f3ec0804b - proszę, pomożcie mi z jej wypełnieniem, to jest dla mnie ostatnia deska ratunku na stabilizacje finansowa. Mam nadzieje ze jak juz firma powstanie to tez sie wam przysluzy.

 

POMOZECIE ???!?!?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×