Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja poschizofreniczna


seaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po wyjściu ze szpitala dostałem taką diagnozę F 20.4.

 

Moje leki to:

Zolafren 10 mg 0 -0-1

Solian 400 mg 1-0-0

Pridinol 1-0-0

Propranolol 40 mg 1/2-1/2-1/2

Spamilan 10 mg 1-1-1

Lerivon 30 mg 0-0-1/2

Imovane 7/5 mg 0-0-1

 

Czy kiedyś wrócą mi uczucia ? Znowu poczuje muzykę miłość radość cokolwiek. Czuje się jak kukła ... Czy kiedykolwiek przestaną mię męczyć lęki? Odważę się wyjść z domu do sklepu sam ? Jedno jest pewne idę na rente.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczucia wrócą. Przechodziłam przez taką pustkę i wiele innych osób, na szczęście tego się nie traci bezpowrotnie. Co do lęków - nie wiem, ale mam nadzieję że uda Ci się wychodzić samemu. Być może mimo lęków, być może wystarczy że osłabną.

W miarę leczenia dobiera się coraz lepsze leki, poza tym z czasem różne funkcje się regenerują, o ile się jest ustabilizowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seaw, miałeś swiadomość omamów i urojeń,czy byłeś odjechany?nie wychodzisz...dalej masz lęki?

 

Przez pewien czas żyłem w świecie swoich urojeń. Lęki nadal mam. Jedyny plus taki że w domu mniej więcej lęków nie mam. A poza domem no cóż po prostu panicznie boje się ludzi, ich wzroku...

 

No ale cóż Ordynator powiedział że leczenie może potrwać do 3 lat. Zrozumiałem że chodziło mu o powrót do stanu z przed psychozy. Więc musze się męczyć dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem świadomy myślałem że mam jakiś dar ..... co później okazało się przekleństwem. Nie wiem czy mi pomaga :P Przeszedłem takie kombinacje leków w szpitalu ze szok. Teraz czuje się jak królik doświadczalny. Odpowiem Ci tak. Taki mix leków jest w tej chwili najlepszy dla mnie, a nie wiem dokładnie jak bym się czuł na samym Solianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×