Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Arasha

Do szanownej moderacji !

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem dosłownie kilka słów odnośnie zaistniałej sytuacji. Chciałam tylko powiedzieć, że w żadnym miejscu nie domagałam się waszego ukarania, a moje oświadczenie miało jedynie ukazać niestosowność pewnych zachowań. Ja daję każdemu prawo do błędów, o ile ta osoba potrafi się przyznać, że być może zachowała się nie do końca w porządku ... gdy ktoś potrafi tak się zachować, ma w moich oczach duży plus ;)

Cóż, było, stało się ... nie wiem, na ile traktujecie owe ostrzeżenia z humorem, a na ile jesteście wkurzeni. Szczerze powiedziawszy, zamiast tych ostów, bardziej ucieszyłaby mnie chwila refleksji z waszej strony ;) Ja urazy nie chowam, chociaż nie raz sprawiliście mi ( być może nieświadomie ) przykrość.

Dlatego na zgodę wyciągam rękę ... i to od was zależy, jak potraktujecie ten gest.

clipboard01b-jpg

Proszę pozwolić temu tematowi troszkę powisieć, żeby wszyscy mogli się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moderacja nie wypowie się w tym temacie. Wobec Modów zostały wyciągnięte konsekwencje i tyle. Powtarzam : sprawa zamknięta. Proszę o nie zakładanie kolejnego wątku, który ma na celu powrót do sprawy, za którą już ktoś został ukarany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.