Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


Mishka96

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Monika, 18 lat.

Nie trafiłam tu przypadkiem, od dawna czytam to forum.

Moje życie to nie życie. Wychowuje się można powiedzieć bez matki-jest alkoholiczką, lekomanką, najwiekszą manipulantką i szantażystką na świecie. Nigdy nie chciała mieć dzieci i się z tym nie kryła, nie zajmowala sie mną przez co mam do niej ogromny żal, jak widzę jak mamy opiekują sie swoimi dziecmi, przytulaja je jest mi ogromnie przykro. Wychowalam sie w domu rodzinnym mojego taty, gdzie jego rodzice tez pili i nocami potrafili sie awanturowac, policja byla czestym gosciem w naszym domu.Moj tata był, ale dwa lata temu zachorował na raka. Zmarł miesiac temu, wiec mielismy piekne swieta, ja z bratem i mama, ktora nawet w swieta lubi wypic. Zawaliłam szkołe, 2 klase lo, tata nie mogl pracowac, wiec ja z bratem musielismy utrzymywac dom, splacac kredyt. Bylo strasznie ciezko. Moi dziadkowie to tez alkoholicy, czyli z moja mama maja wiele wspolnego. Gdy poszlam do gimnazjum wpadna w to cale 'pro ana/mia', wszystko co z tym zwiazane przerobilam, okaleczalam sie. Nikt o tym nie wiedzial, bo nie potrafie mowic o sobie. Zaczelam sie odizolowywac od ludzi. W lo bylo gorzej, bo ciagle bylam zestresowana, choc nie wiem czym, dobrze sie uczylam, ale ciagle stres mi towarzyszyl. Czułam sie strasznie odrealniona, jakby zycie bylo obok mnie, ale ja nie zyłam. Potrafilam przespac caly tydzien, nie jesc i tylko plakac. Gdy tata zachorowal ogarnelam sie dosc szybko, bo trzeba dzialac, ale tata zmarl i stara ja powrocila jeszcze silniej. Nie moge spac, nie potrafie zyc, codziennie mysle by juz ze soba skonczyc. Czasami mam hustawki nastroju, gdzie sie przez jakis czas smieje ale potem przychodzi smutek i pustka. Wegetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×