Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że prezes jest paranoikiem.  Ma poczucie bycia skrzywdzonym i musi to jakoś odreagować, mszcząc się na innych. Sądzę, że matka wszczepila jemu i jego bratu poczucie bycia kimś wyjątkowym. Ludzie, którzy są w tej partii są mierni, bierni, ale wierni. Prezes ma niski poziom zaufania do swoich wspolpracownikow, ciągle ich zmienia. Łatwo go urazić, łatwo popaść w niełaskę. Jeśli zabraknie prezesa,  to partia momentalnie się rozpadnie. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia, skoro paranoik ma ograniczone zaufanie do ludzi, to w jaki sposób nowi ludzie są w partii, w jaki sposób prezes daje im szansę, czyżby jak w ojcu chrzestnym przysluga za przysługę ? 

 

CO TY MYŚLISZ O PAPIEZU FRANCISZKU ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wieżę w żadne bóstwa, a do religii jestem nastawiony negatywnie - do jakichkolwiek, ale oczywiście są takie, które też w nic nie ingerują. Watykan od czasów swojego powstania nie raz pokazał co potrafi. Ludzie mogą się bawić w berka, chowanego, wiarę itd... ale jeżeli przez to pośrednio wpływają w negatywny sposób na świat, jestem temu przeciwny. To że jest papieżem nie czyni go "świętym". Jego słowa nie znaczą ni więcej, ni mniej, od słów każdego innego człowieka. Co do czynów... Nie pamiętam który to papaj, ale na przykład gadanie w stylu że "antykoncepcja jest zła..." itd... Miliony w to uwierzy, a później sobie wymierają na aids. To już nie jest takie fajne. Akurat naukę wiara tępiła na przestrzeni lat, palenie książek, naukowców itd... Dzisiaj na przykład kościół jest przeciwny badaniom na komórkach macierzystych... aaa kto wie, może kiedyś dzięki temu byłby jakiś znaczny postęp w medycynie. 

 

Co myślisz o anarchii/anarchistach? 

 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×