Skocz do zawartości
Nerwica.com

Śni mi się jedzenie...


antananarywa

Rekomendowane odpowiedzi

tak ogólnie to ta kanapka, Messiah, mnie rozwaliła doszczętnie XD

 

i uwaga - wczoraj i dziś nie śniło mi się jedzenie ;) zjadłam w pracy tę kanapkę (ze stekiem. czy ktoś już się domyśla, gdzie pracuję? xD), której tak bardzo chciałam spróbowac i chyba mam już spokój, przestały mnie dręczyc.

 

Helxine, w najgorszym momencie anoreksji też miałam takie sny. Śniła mi się na przykład ogromna bagietka (mało pieczywa jadłam, jedynie 2 kromki ciemnego chleba na śniadanie, a kiedyści po prostu UWIELBIAŁAM bułki), którą pochłaniałam i później we śnie rozpaczałam z tego powodu. Po przebudzeniu byłam przerażona, że wszystko to było naprawdę. A później stawałam na wagę, którą trzymałam koło łóżka, widziałam 42,7 kg i byłam nieszczęśliwie-szczęśliwa. Koszmar na jawie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radioaktywna kanapka....jadłabym! :mrgreen:

 

Co do avka, to gdybym takowy młot szczęśliwie posiadała to i owszem tłukłabym i to nie tylko pająki :twisted:

 

Ale już dosyć może, bo jak antananarywa zobaczy co żeśmy z jej wątkiem zrobili to padnie :D

Mogłabyś stłuc też pare okien w Windowsie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radioaktywna kanapka....jadłabym! :mrgreen:

 

Co do avka, to gdybym takowy młot szczęśliwie posiadała to i owszem tłukłabym i to nie tylko pająki :twisted:

 

Ale już dosyć może, bo jak antananarywa zobaczy co żeśmy z jej wątkiem zrobili to padnie :D

Mogłabyś stłuc też pare okien w Windowsie :)

 

Jaki z tego wniosek? Nie wolno mi posiadać młota :D

 

i uwaga - wczoraj i dziś nie śniło mi się jedzenie ;) zjadłam w pracy tę kanapkę (ze stekiem. czy ktoś już się domyśla, gdzie pracuję? xD), której tak bardzo chciałam spróbowac i chyba mam już spokój, przestały mnie dręczyc.

 

Czyli już chyba masz rozwiązanie, wiesz co robić jak pojawią się sny ;) cieszę się, że sytuacja opanowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×