Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Pieprz

Podobno czat jest wizytówką forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Może coś mi umyka ale mi się zwyczajnie nie podoba obracanie w takim towarzystwie (a czat lubię tak poza tym)

Lubię luźny ton i bluzgi nawet mi specjalnie nie przeszkadzają, ale to już jest przegięcie.

c1_zps1b3957f6.png

c2_zpsfdb2bc76.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie radziłbym ostygnąć,twoje pajacowanie i trollowanie (słabe zresztą) można było tolerować jakiś czas,ale chyba przeginasz i ty i hobby.

Wiem że może macie to forum za prywatny folwark i macie je w otchłani,jak i pewnie z uwag reszty moderacji g***o sobie robicie,ale jeśli dalej ma to tak wyglądać,to albo sami wynieście się z folwarku który jest ponad waszą "zajebistość",albo wam "pomożemy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

a gary umyte ? :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja forumowych garów nie myję, więc powyższy tekst mam w głębokim poważaniu. Z mojej strony jest to ostatnie ostrzeżenie. Nie należę do osób, które będą się z kimkolwiek użerać i prosić w nieskończoność. Jeśli wylecicie z Forum, to nie tylko każde następne konto będzie banowane, ale również każdy post, który napiszecie będzie kasowany. Te z czatu również. Nikt nie będzie widział Waszej twórczości, bo w momencie, gdy zostaniecie wywaleni, stracicie wszelkie prawa na tym Forum. Będziecie sobie mogli zakładać po milion nowych kont, a one wciąż będą znikać, tak samo, jak wszelkiej maści posty. Mnie to nie będzie przeszkadzało. A Wam?

Radzę się zatem zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.