Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bromokryptyna


damaged0

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz stwierdził u mnie hiperprolaktynemie - co prawda delikatną, ale mimo wszystko odczuwalną i uciążliwą. Przepisano mi bromergon, 1x1 tab dziennie. Czy ten lek reaguje z sertraliną? Lekarz mówił, że bardziej współpracuje, ale wolę sie upewnić.. Czy bromokryptyna działa jakoś szczegolnie na wagę? Na samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie.

Przez wysoką prolaktynę endokrynolog przepisał mi Bromergon na 3 miesiące. Dodatkowo mam zerowy testosteron ponoć przez hiperprolaktynemię właśnie i co najciekawsze stwierdził że jak Bromergon obniży mi prolaktynę, to testosteron automatycznie sam się podwyższy.

Minęło 3,5 miesiąca i żadnej poprawy. Oprócz tego biorę Coaxil i zastanawiam się czy może Bromergon koliduje z Coaxilem. Pytając o to endokrynologa mówi że nie powinny źle na siebie wpływać ale lepiej żebym dopytała drugiego lekarza. A drugi lekarz tak samo, każe zapytać się pierwszego.

 

p.s. bromokryptyna na spadek wagi nie wpłynęła mi wcale, walczę by nie szła w górę. Waga rośnie przez wysoką prolaktynę i póki jej się nie obniży to będzie rosła. Samopoczucie kiepskie - przez bezsilność, że nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×