Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


nika777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wreszcie się odważyłam zarejestrowałam no i jestem. Mam kolejny nawrót depresji, właśnie dowiedziałam się że jest to depresja endogenna - więc pojawia się znikad bez logicznego powodu. Jestem 3 dzień na lekach, czuję się okropnie, w poniedziałek mam spotkanie z moją panią psycholog. Najgorsze jest to że nie mogę się polozyc i czekac az leki zaczną dzialac - mam 3 dzieci - w tym jedno niemowle. Mąż niby rozumie, ale wydaje mi się że chyba jednak nie. A ja popadlam w niemoc we wszystkim, stany lekowe i w ogóe poczucie beznadziei. Wszystko mnie przeraza, wszystko jest niewykonalne we wszystkim widzę problem.

Pozdrawiam wszystkich depresyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj nika777 na forum!

 

Bardzo dobrze, że szukasz dla siebie pomocy, bierzesz leki, korzystasz ze wsparcia psychologicznego. Pamiętaj, że masz dla kogo się starać, masz rodzinę. Trzymam kciuki, żeby leczenie przyniosło oczekiwany skutek. ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !:) Masz rodzinę, masz dzieciaczki, masz dla kogo się starać! Nie gań męża. On się może bardzo starać ale jeśli sam przez to nie przeszedł, nie zrozumie do końca tego, co Ty przeżywasz. Mam nadzieję, że wizyta w poniedziałek sprawi, że poczujesz się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nika777, leki zaczną działać i będzie dobrze.nie daj się chorobie,wiem,że nie jest łatwo.też mam dzieci i dom na głowie,czasem nie ma siły a trzeba wszystko ogarnąć.czasem ciężko ale żyć trzeba,a masz dla kogo.nie poddawaj się kochana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×