Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miszmasz po wybudzeniu się ze snu..


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wieczór wszystkim.

 

Nie chcę robić kłopotów i powielać tematu. Wiadomo każdy jest inny i inaczej patrzy na świat... ale chodzi o sen, może ktoś z was choć minimalnie ma podobnie..

 

OK, Przechodzę do meritum :

 

Jestem w związku z facetem , z którym niedługo będzie dwa lata. Wszystko jest pięknie, fajnie , ciekawie każdego dnia..

Ale od kiedy jestem z Nim , od czasu do czasu mi się śni 'były' . Który za każdym razem chce coś mi powiedzieć , w stylu "Nadal Cię Kocham" lub "Nie mogę o Tobie zapomnieć".

Ale dzisiaj było jeszcze dziwniej.. mój sen tak był realny że aż w to uwierzyłam.

Byłam z obecnym chłopakiem i na moment się rozdzielaliśmy. Szłam spokojnym krokiem , nagle ktoś mnie wziął za rękę i ujrzałam 'byłego'. Za nim świeciło jasne światło , powiedział mi że "zostaw go,chodź ze mną,ucieknijmy". Po chwili mnie przytulił i pocałował, a moje serce zaczęło bić jak szalone..

Na tym momencie się wybudziłam , wstałam i z dziwnym uczuciem zrobiłam kawę..

Do teraz mam w głowie chaos , roztrzepanie emocjonalne.

A wszystko za sprawą znaku :?: zapytania.

 

Pozdrawiam i jestem ciekawa waszej wersji/odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się tym, że tak bardzo przeżyłaś we śnie pocałunek z byłym chłopakiem, łączyły Cię z nim w końcu jakieś uczucia i chociaż na żywo mogłabyś równie dobrze nic nie poczuć widząc swojego ex, to Twój umysł zachował w sobie jakiś jego obraz, bez otoczki zewnętrznej i bez jego wad, powodując nierealistyczną, wręcz hollywoodzką wizję wspólnej ucieczki.

Możliwe, że po tych 2 latach masz na tyle dużo wspomnień i zapewnień dotyczących Waszej miłości ze swoim obecnym chłopakiem, że jedyne co Twój umysł uznaje za czynnik, który mógłby zepsuć Wam związek jest zmiana Twojego nastawienia do niego/strata uczuć/powrót starych uczuć. Podświadomie możesz bać się, że w jakiś sposób zepsujesz ten związek i wychodzi to właśnie w snach, które wizualizują Ci scenariusze tych obaw. Każdy kto przebył już ileś relacji w swoim życiu ma za sobą jakiś bagaż emocjonalny, nierozwiązane sprawy i ludzi, którzy dawali nam kiedyś jakieś sygnały, że chcą czegoś więcej, ale dopiero będąc w szczęśliwym związku nasza podświadomość je przywołuje i zaczyna analizować.

Pamiętaj, że jeśli martwi Cię to co Twój umysł wytworzył, to że nawet najlepsza osoba w świecie realnym może zostać przyćmiona przez wizję nawet najgorszego byłego chłopaka wytworzoną w Twojej głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×