Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marian_Paździoch

TOLPERYZON (Mydocalm, Mydocalm forte)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dostałem dzisiaj cosik takiego na okropne bóle i napięcia mięśni, które utrudniają mi nawet wejście po schodach na trzecie piętro.

Ciekaw jestem opinii na temat tego leku. Mam wersję Forte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marian_Paździoch, brałem ten lek jak miałem skręty po opiatach i rowerki przed snem/wtajemniczeni wiedza o co kaman/ tzw.syndrom niespokojnych nóg, pomagal :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja też mam coś a'la syndrom niespokojnych nóg, dodatkowo cholernie wielkie bóle mięśni. Łyknąłem na początek ćwiartkę tabletki, nie chcę od razu jechać na całej tabletce, może akurat mniejsza dawka pomoże. Tym bardziej, że nigdy nie brałem tego typu leków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lek nie ma żadnych skutków ubocznych jak to bywa w początkowej fazie brania tych jebanych naszych anty depow czy innych pochodnych kurestw. Możesz śmiało lykac jak apap, bez obaw :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No to świetnie. Bo ćwiartka Forte niewiele mi pomogła, więc zaraz drugą ćwiartkę wrzucę. Lekarz mówił, że można go spokojnie brać doraźnie, bo nie ma skutków ubocznych, nie uzależnia itp. A ja mam fioła na punkcie leków uzależniających i trzymam się od nich z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ważę 91kg ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry lek na spięty kark ( szyjny odcinek kręgosłupa ;) ) u mnie nie powoduje skutków ubocznych . Biorę czasem rano , czasem na wieczór . Również forte .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem to na skutki uboczne do Fluoksetyny i Paroksetyny,

na ból mięśni nóg, niestety nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zaqzax-3, dostałem w tym samym celu, na te same objawy po paroksetynie. Po 4 dniach zażywania ból ustąpił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi