Skocz do zawartości
Nerwica.com

prośba o pilną pomoc !


wariatka00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę ostani raz odpowiedzieć na moją wiadomość a obiecuje i Pani i sobie że już więcej nie napiszę proszę ten ostani raz Witam to znowu ja obecnie mam okres dostałam go w niedzilę 9 marca a teraz jest środa. Dzisiaj spotkałam się ze swoim chłopakiem opowiadałam mu o tym żebyśmy dali sobie jeszcze miesiąc czasu jeśli nad się nie uda będziemy się kłócić nie będziemy ze soboą chcieli być to rozejdziemy się o tym że moja koleżanka zaprosiła nas na ognisko że opowiadałam dziewczynom sporo o nim że mojej koleżanki chłopak jest w ośrdoku i przyjeźdża raz na miesiąc na 2 dni i jedzie ponad 13h że siedzi za bójki kradzieże. Gadaliśmy o tym że mam okres iu ze brzuch mnie boli i że zawsze co meisiąc się pyta czemu mnie boli brzuch ze zaczął biegać i ostanio jak wszyedł o 1 w nocy to nie trafił w furtkę ze dzowniła do niego jego wychowaczyni dyrektor żi że nie oficjalnie może nie chodzić tylko jeszcze meisiąc że mnie kocha mówił ja mu mówiłam że nie lbu ię swojego imienia. Gadaliśmy o tym że kupimy sobie bluzy że ja znalazłma dla sibie ale on nie lubi rpk i że on sobie kupi dre s kaliego bluzę chady że chciałm mu kupić prezent z okazji rudozin bo inni mu kuoili a ja nie i było mi głupio ale najnowszej płyty chady nie ma w empiku i że są 4 za 99 zł to powiedziałam zebyśmy na pół kupi gadaliśmy o tym ze kali był w niemczech swoją audi i ze go policja przeszukiwała że wypiłby piuwo i że nie wziął chusteczek z domu założlyliśny się i jeśli przegra zrobię mu 3 malinki jegryzłam go całowaliśmy się przytulaliśmy się on łapał mnie za tyłek opowiadałam mu jak spadłam z góry siana i i byliśmy oparci to wrzuciłam mu kawałek siana aza blzuskę że dorgę będą robić że przyjechała do mnie cioocia z wrocławia misia siostra że moja mam robiła mu zakupy ze dzisiaj poznałam nowych chłoipaków bo byłam ze swoją koleżanką mówiłam mu ze miałam jego zdięcię na tapecie że jutro do szkoły mam na 8 że w piątek będzie zajęty że tato pozwilił mi zrobić tatu aż całowaliśny się przytulaliśmy się gadaliśmy ja go gryzłam rzymał on mnie za tyłek ale byliśmy ze sobą nie więcej jak 1h z k awałkiem i cały czas byliśmy na dworze ja teraz mam okres już 4 dni i przecież raz że byliśmy cały nczas na dworze to zamrazlibyśmny że skoro to domniemane miało by miejsca kilka minut temu to pamiętalłabym to uczucie jak to wygląda gdzie jak to się robi cokolwiek w końcu to byłby mój pierwszy raz a ja oczywiście jak po każdym spotkaniu z nim boję się ze mogłabym uprawiać z nimsex i tego nie wiem jakim cudem nie pamiętam bo ani nie piję alkocholu ani nie przyjmuje żadnych narkotyków czy czegoś ale na tym polga moja choroba i tłumaczę sobię ze raz że jest zimno 2 że mam okres 3 że przecież skoro ten domniemany sex pamiłby miejsca parę minut temu to wiedziałabym jakie to uczucie jak to wygląda co się wtedy robi jakie to cuzucie no cokolwiek prawda ? przecież nie da się zpomnieć tak ważnej chwili ale ja przecież już od kilku miejsięcy boję się ze mgołabym t o robić i wgl a mam okres nawet teraz wiem że to głupie ale tak mam teraz mam więcej leków to może i dlatego mimo wszytsko czy to moż liwe żebym uprawiała sex i tego nie pamiętała. Jak dziś tutaj pisałam to musiałam sobie patrzeć bo ja jak tylko wróciłam napisałam to wcześniejszą wiadomość i teraz skopiowałam bo ajk chiałam z głowy napisać to jako stak tematów tyhc rozmowó nie pamiętałam ale przecież to było w środę my razem nie byliśmy nawet 2 h bo 19:30 tak wyszłam z domu i koło 21 wróciłam już bo rano do szkoły i cały czas byliśmy na dworze i było chłodno to przecież skoro pamiętam że trzymał mnie za pupę że ja go gryzłam i wgl że się całwoaliśmy to to ze uprawiałabym sex na środku pola w zimno też bym pamiętała. Przecież ja jestem an tym punkcie uczulona i wgl to skoro pamiętam że 3 lata temu jask byłam na basenie jakiś fcet dotykał mnie po kroczu to swój pierwszy raz też bym pamiętała złwaszcza ze to jest teraz moją obsesją. Przecież tłumaczę sobie że wtedy miałam okres już 4 dz ień i wgl i mówiłam mu wtedy że mam okres to on też nie jest taki głupi żeby robić to bez zabezpieczenia zresztą jejku wydaję mi się ze pamietałabym swój pierwszy raz nie wiem czy objawy mojej choroby przez to że terz mam zmianę leku się nie powiększyly ale no wtedy to tak jak zawsze się że tak powiem pilnuje staram się zapmaiętać każdy ywraz każde słowo to wtedy bstwierdziłam ze jejku ile moich koelżanke uprawia sex peeting i nie są w ciąży ale pamiętają że to robią i wgl a ja nie pamiętam i wiadomo jak się ogląda rózne filmy to tak jakby w głowę robią mi się urywki z tych filmów tylko że np jest tam moja twarz i tego mojego chłopaka wiem ze to dziwne ale to yrwki są np jak oni leżą w łóżku albo przy ścianie to robą a ja byłam tak na prawdę na środku pola w zimno miałam kurktę zimową pamiętam jaki miałam kolor bluzy a nie pamiętałabym że uprawiałam sex ? Po prostu ja nie wiem teraz mi ię to tak nasiliło a wstydzę się pwoeidzieć o tym mamie bo wiem ze ona ma już dość moch historyje k a spotkanie z panią pscyholog mam dopiero we wotrek i teraz np wybobrażam sobie że robię to z nim na środku tego pola czy coś ja wiem ze to głupie ale to mnie prześladuje wiem że przecież pamiętałabym swój pierwszy raz przecież pamiętałabym jak to wygląda jak to się czuje gdzie to się robi no cokolwiek z tym związne a teraz moja psychilka poddaje mi jakieś głupie obrazki po prostu nie wiem czuję się jakbym wariowała bo do cholery jasnej na pewno pamietałabym swój pierwszy raz przecież w sumie na tym polega moja chorba że sobie coś wmawiam objawy mam czegoś widzę obrazki z tego itp odkad z nim jestem boję że że mogłabym to zoribć a to trwa już 7 miesięcy i za każdym razem boję się że mogłam to zrobić też miałam podbne schizy obrazki doczucia i za każdym razem miałam okres ja już wariuje proszę o pomoc wariatce dodam otóż uczęszczam na cotygodniową terpię moja pani psycholog powiedziała mi dzisiaj że to co mam w głwoię to są moje fantazję bo z jednej strony chciałabym to zrobić a z drugiej bardzo się tego boję miałam dziś krókie spotkanie sam na sam a o tym przy mamie nie chciałam rozmawiać ale pani mi powiedziała że takie fantazje sa normlane u ludzi Będąc z nim nie nie spożytwałam żadnego alkocholu żadnych narkotyków nic z tych rzeczy było zimno miałmam kurtkę zimową byliśmy cały czas na dworze to wątpie żeby jemu chciało się rozbierać czy coś bo przecież było bardzo zimno więc wątpie żeby chciało mu się rozbieraĆ i na dodatek wiedział ze mam okres itp więc i nie byliśmy długo bo chwilę gadaliśmy ale skoro pamiętam że mnie dotykał po pupie to to tym bardziej bym zapmiętała prawda ? Raz że miałam okres 2 że bylismy cały czas na dworze było zimno mówi że jestem sexy od ostaniego czasu ale to dlatego że mówiłam mu o sexie sex story ale w sumie jak z blu z ką to gadałiśmy że ta bluzka co chcę sobie zamówić jej sexy jak mu robiłam malinki to o nich odrazu wspominał to myśle że jakby takie cos było to tym bardziej by powiedział ze mu się podobało nie wiem cokolwiek a nie tylko mówił szeksy albo sexy prawda ? zresztą wiedział że miałam wtedy okres i wgl i właśnie przed tym tydzieńs ptokaniem mówiłam mu że go kocham ale nie chcę tego robić . Więc po tym co Pani napisałaś jak Pani myśli to dalej jej objawem mojej chorby to wszytsko. Dodam na koneic że na wszleki wypadek sprawdziałam to wspominał o malinkach to o tym tym bardziej by wspomną bo chodzi o to że mówiłam mu ze bo ugryzę i on do mnie czy wiek jak malinki działąją na facetów to skoro kazał mi sprzwdzać jak one działają na facetów to wiadomo że jakby było coś więcj to by o tym wspominał i po takim czymś nie wpsominał by o malinkach i nie pytał jak one działą na chłopaków bo malinki przy wspóżyciu to chyba duża różnica więc nie pytałaby mnie chyba wtedy jak malinki działją na facet ów bo wpsółżycie by to przyćmiło wyśłąm mi jeszcze piosenke po tym jak prsoił zebym sprawdziała to ubranie na podłodze taka piosenka ale wydaję mi się ze to chyba nie ma nic do tego bo tą piosenkę wysłał mi po tym jak kazał mi sprawdzić jak malinki działąjh na facetów bo wtedy to tak mi siew ydaję o malinkach by zapominił przy czyśmś takim jak sex ? czy pani zdaniem dobrze myśle i te moje myśli to lęck po prostu jakieś fanatzje zwązane z chorobą dorasteniem i tak na prawdę nie uprawiałam sexu czy żle myślę i te malinki to moze tako zapytał o malinki zamiast tegop a ta piosenka za to była jakoś wskazówką ale wątpie że raczej po czymś takim nie wpsominał by o malinkach tylko o tym ale może dlatego etarz piszę sexy szeksy czy ja nejdnak to kolejny objaw mojej chorby analizowanie doszukiwanie się coś czego nie ma i wgl I CZY TO PROStosu jest objaw mojej chorby bo rpzecież na to sięm leczę na to biorę leki ? a jak pani myśli czy moaj pani spcyholog mówie i to są fanatzje normlane i wgl czy jednak może do czegoś doszło i ja tego po rpsotu nie pamiętam i wgl ? czy jednak to jest por spotu moja chorba przez to chodzę do pscyhologa co tydzień itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×