Skocz do zawartości
Nerwica.com

mój problem.


palijanek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Teraz opisze w skrócie mój problem który mnie ostatnio przerasta.. Mam 22 lata, nie pochodzę z jakiejś patologicznej rodziny czy coś. Skończyłem szkołę maturę napisałem teraz pracuje bo na studia mi się nie chce iść, troszkę trenowałem nawet udało mi się coś osiągnąć w tym sporcie.. i w czym polega mój problem? Nic mnie nie cieszy ostatnio.. tzn cieszą mnie rzeczy ale nie czuje tego "coś"..Mam autko które mi się podoba, które chciałem itd. i nie czuje zadowolenia, zrobiłem sobie tatuaż ( zawsze chciałem mieć tatuaże bo mnie interesują i podobają mi się .. mam i dalej nie czuje zadowolenia i nie chodzi tu o wykonanie ze brzydko czy coś..) nie mam pomysłu co dalej robić.. w niczym nie widzę sensu..nic mnie nie interesuje.. miałem dziewczynę 4 lata ( rozpadło się no trudno nawet lepiej heh) jestem już od pół roku sam.. Może to przez to? Tylko ja nawet nie mam chęci wyjść gdzieś poznać jakąś nową królewnę, bo wydaje mi się, że żadna mnie nie zechce.. Po prostu nie mam na nic chęci.. Przychodzę z pracy i najlepiej bym się położył spać,żeby ten dzień się skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×