Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wieczorową porą :D

Ja po meczu...Legia została mistrzem Polski :yeah: Na zkończenie puścili piękny hymn Legii, piosenkę Niemena-Mam tak samo jak Ty...wzruszyłam się. Kiedyś nie sądziłam, że emocje sportowe maja taką siłę - fajne uczucie.

 

Aranjani, ta papryka może być odpowiednia właśnie do fasolki po bretońsku... :mhm:

 

mirunia, muffiny zrobię jutro, ponieważ Mąż kupił kawałek ciasta drożdżowego, więc dzisiaj nie mam sensu ich pieczenie...ale są naprawdę smaczne.

 

http://ladybruschetta.blogspot.com/2013/01/muffinki-miodowe.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek jest jeszcze u mnie

Wczoraj zaliczyliśmy Puby i Cocktail dance club BAHAMAS ;)

Dzisiaj była wycieczka do Wisły-obejrzenie galerii Adama Małysza i skoczni w Wiśle Malince bo Jack to wielki fan sportu.

Teraz troszkę odpoczywamy na 20:00 jesteśmy ustawieni w Pubie w centrum.

Wszystko co dobre szybko się kończy,jutro rano odstawiam go na dworzec ;)

Super było się spotkać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, bry :)

 

platek rozy, :) a do czego np go uzywasz?

Nie... nawet nie marudzi )

Pewnie obmysla plan ... no bo w koncu dwa weselicha w najblizszym czasie sie szykują :lol:

 

jasaw[/u] witaj Kochana :* jutro spróbuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyprawami też trzeba uważać, bo one potrafią uczulać-wspominałam kiedyś, że czubryca wywołała u mojego Męża zaburzenie rytmu serca /dodałam do gotowanej potrawy/ - musi mieć silne olejki eteryczne.

Też używam wielu przypraw do gotowania, pieczenia, sałatek, one nadają niepowtarzalnego smaku, tym bardziej, że każdy stosuje własne proporcje...

Nie można pominąć też ich właściwości wspomagających przemianę materii, trawienie, itd... :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, tak zlapalo mnie na Targu , pomidorkow mi sie zachcialo , niby chwilka ale juz mi nastroj czjechal , pozniej juz bylo ok , poszlam wlasnie po liner i do Biedry i znajoma spotkalam wiec i herbatke zaliczylam u niej . Ale dobrze sie czulam ostatnio to masz. znienacka mnie hadra wziela :shock::shock: i lęk zafundowala.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×