Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, Marcin2013, neon, :****** juz po ptakach a raczej po ptaku;P kolega poszedl :P witalam Ciebie razem z Neonkiem naszym:)

 

-- 22 sty 2014, 15:43 --

 

neon, a nastroj lepszy?:) A ja mialam wizyte a teraz obiadek zajadam i pozniej ejszcze pedze do sklepu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, jak sie miewasz? Lepiej ostatnio? Ja jutro zaczyan psychoterapie :) :mrgreen:

Ja chyba lepienie fallusów :pirate:

Ujdzie, 2 pierwsze dni bylem takim mini-batmanem na wenli ale se zeszło to ze mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, serio młodo wyglądam? kurna, bo jest szansa, zgole zarost, bo ja karnet kupuje za 500 zł to wiesz, ta zniżka mi da prawie połowe wejść więcej, 250 zł do przodu, na ulicy w tych czasach nie znajdziesz. :mrgreen: u nas nie ma sniegu i git. Ej a Ty tam gdzieś koło gór mieszkasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Slonce ja Krakow i dzis wnocy jak przywalilo sniegem to masakra :P ale juz bylam w sklepie i na malym spacerku :) Teraz jeszcze musze isc raz po jedna rzecz:)

 

A sniegu nie lubie

a mnie ile lat bys dal?:P

 

-- 22 sty 2014, 15:54 --

 

alfaArietis, :)))) Jak tam juz po zajeciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kuuurna Kraków, mój szwagier mnie namawia na góry, to może kiedyś zachacze u Ciebie na herbatke :) ruch to zdrowie, dla mnie wyglądasz na 25 lat.

 

Ja mykam na moment, muszę maść dla matuli załatwić

 

-- 22 sty 2014, 14:57 --

 

alfaArietis, Witaj :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×