Skocz do zawartości
Nerwica.com

psycholog Biała Podlaska


Melancholiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, poszukuję psychologa lub psychoterapeuty (a najlepiej 2 w jednej osobie) w Białej Podl. Mam problemy z depresją od kliku lat, lęki (nie napadowe, raczej wolnopłynący ciągły niepokój) i walczę bez skutku z kompulsywnym objadaniem się. Leczyłam się w poradni na NFZ (terapia + leki) ale jakoś mało trafione to było, czułam się jak na taśmie produkcyjnej, kolejny pacjent do obrobienia, szybko, bo kolejka. Czy może ktoś mógłby mi kogoś polecić? Pod uwagę biorę 2 osoby: panią Fedoruk albo Grzesiuk-Kuszneruk. Mam 31 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Chodziłam do psycholog Grzesiuk-Kuszneruk i niestety muszę Ci odradzić. Byłam u tej Pani 6 razy. Mam nerwicę lękową i pewnego razu zadzwoniłam 3 godziny przed wizytą, że muszę zrezygnować z tej wizyty, bo wizyta u lekarza się przedłuża. Niestety ona zamiast to zaakceptować to zaczęła mieć do mnie pretensje, że powinnam ją 3 dni wcześniej poinformować, a nie 3 godziny. Od tamtej pory boję się pójść do jakiegokolwiek lekarza lub psychologa. Sama powinna nauczyć się panować nad emocjami. Za wizytę bierze 70 złotych. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×