Skocz do zawartości
Nerwica.com

bóle nerwicowe kto tak ma


Ner4ab4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na tym forum lecz często tu zaglądam. Leczę od kilku lat nerwicę natręctw ale oprócz myślowych zmagań dokuczają mi też różne bóle i właśnie chciałem zapytać czy ktoś też ma bardzo mocne ściskanie pieczenie brzucha takie uczucie trwa cały dzień ustępuje tylko kiedy idę spać i jestem odprężony. Ból ten jest na tyle uciążliwy że myślę tylko o nim nakręcam się przez cały dzień i wpadam w panikę czy dam radę. Jeśli ktoś ma podobne bóle proszę napisać jak to u was jest czy też was tak piecze strasznie brzuch. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie jestem ponoć nerwicowcem (nic takiego przynajmniej mi psychiatra nie zdiagnozowała) ale samo uczucie znam. Przy silnym stresie, takim naprawdę, naprawdę solidnym - mam wrażenie że zwymiotuję. Druga rzecz - przez lata każda wizyta w stolicy dłuższa niż pół godziny wywoływała wkurzający ból głowy. To musiało być bezwzględnie powiązane z tym hałasem, pędem i resztą warszawskich atrakcji, które mnie przytłaczały - od kiedy przed podróżą wszamię jakieś benzo, bólu głowy nie doświadczam. Całe szczęście że bywam może ze cztery razy w roku lub mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×