Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry nastrój minął wraz z cloranxenem. Dlatego nie przepadam za benzo, ale cóż.. stało się, a przynajmniej jestem spokojna.

Nie dostałam odpowiedzi od opiekuna stażu z regionalnego portalu. Szlag by Go :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, najwyraźniej już działa skoro piszesz, że "wydaje mi się" i z niecierpliwością oczekujesz na działanie. Rozkręci się przeciwpsychotycznie w ciągu 2-3 dni, a najlepiej pogadaj o tym z lekarzem.

 

 

Nie ma to jak wsparcie rodziny. Brat mi powiedział że przeżywam swoją pracę i wywiad jak mrówka okres, a mama lekceważy bo pracuję w brukowcu. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, a ja Ci powiem, przykro mi, że nie wiesz co powiedzieć tylko oczami przewracasz :P

 

 

hania33, i znów oczy ironiczne. :P Lubię i uważam że od czegoś trzeba zacząć, nawet od brukowca, a jak z kończę staż tzn. rok przepracuję będę się starała o lepszą posadę. Póki co uczę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle mam ochotę być chora. Dziś jestem trochę przeziębiona i chciałabym, żeby było tak źle, żeby lekarz dał mi L4. Miałabym ochotę zrobić sobie tydzień wolnego od pracy, no ale jedyna możliwość to bycie chorym.

Ale ja co roku mam grypę, więc jest nadzieja, że może w tym roku też przyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, oni sa przekonaniu że jestem głupia do niczego się nie nadaje i jestem zerem. Nie mogą mi zazdrościć.

Haniu, współczuję. Ludzie dają Ci popalić, a Ty jesteś delikatna i wrażliwa w końcu jesteś poetką- artystką, a to ludzie często bardziej uwrażliwieni.

 

 

PJT, a wiesz, że jestem na nich tak wkurzona, że miło mi to słyszeć :D

 

hania33, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×