Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, nie wiem, informację zwrotne jak poprosiłam o przekazanie na temat artykułów to że im się podobają, ale głupio mi się pytać. Poczekam te dwa tygodnie do zakończenia stażu bo mam do grudnia któregoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia. Oznaczyłam jako spam, eych... szkoda gadać. Pisałam do Niej maile co się stało, a odpowiedzi trafiały do spamu. Teraz zawaliłam dwa tygodnie. Pisałam, że byłam chora i niby w porządku. Dziś napisałam, że niechcący oznaczyłam jako spam :hide: Zobaczymy co powie. Mogłam tym spamem zaprzepaścić sobie szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Kasia, każdemu się zdarza, nie przejmuj się. A dzisiejsze czasy są takie, że samemu trzeba pytać o pracę, bo liczyć, że sami zaproponują to chyba bez szans.

 

-- 10 gru 2013, 19:14 --

 

hania33, dzięki Haniu:*

PJT, dzisiaj jest ok, ale w sumie nie miałam szans nawet myśleć, bo cały dzień byłam w pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 6 artykułów do napisania. Jutro poproszę wykładowcę żeby mi dał czas dla mnie bo jak wracam późno to się nie wyrobię. Tylko żeby tam chodził net bo ma nawalanki.

Jutro będziemy robić arkusz kalkulacyjny. Trochę szkoda mi tego stracić bo tego nie umiem, ale praca jest dla mnie ważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, oczywiście. On mnie się nie czepia bo nie skromnie mówiąc i tak jestem najbieglejsza. Wiesz, ja mam skończony kurs webmastera i On o tym wie, a to już wyższy poziom zaawansowania.

 

-- 10 gru 2013, 19:23 --

 

Dziś wszyscy pisali tekst, a ja w całości skopiowałam. Przechodził i nic nie powiedział czemu nie piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, jeśli nikt nie będzie mnie się pytał jak zrobić wielką literę czy coś innego to dam radę ewentualnie słuchawki na uszy i mnie nie ma, ale chciałabym też trochę posłuchać.

 

-- 10 gru 2013, 19:28 --

 

Może pojawię się. Podpiszę listę i się zwolnię z paru godzin. jeszcze zobaczę jutro. Lepiej mi na kursie niż w domu z tym pijakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×