Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

aloooo :papa: wrocilam z rosska i z biedrony . obkupilam sie w activie i inne szpeja :mrgreen:

 

-- 27 gru 2013, 12:12 --

 

ladywind, :***** ja nbie pracuje teraz ogolnie , niestety ale zaczyna szukac cos dorywczego od stycznia < na wiosne chce isc , moze juz mi sie moj stan polepszy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej

 

-- 27 gru 2013, 12:27 --

 

PJT, nie znamy się, mnie sprowadzają zaburzenia depresyjno-lękowe, lęk przed kontaktem z ludźmi, który moim zdaniem pojawił się po leku, ale według psychiatry to niemożliwe i dalej każe mi brać to samo. Uparł się, podejrzewam go o związki z branżą farmaceutyczną, bo inaczej tak by się nie upierał. A co z tobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiet się o wiek nie pyta :P

 

Oryginalnego mi niby nie zalecił ale czemu by się niby trzymał od ponad 6 miesięcy tego leku, gdy on mi nie pomaga, jestem moim zdaniem w stanie gorszym niż byłam, bo przed rozpoczęciem leczenia, nie miałam myśli samobójczych, mogłam normalnie pracować, wychodziłam z inicjatywą do ludzi. Teraz nie mam chęci do niczego, nawet do życia, boję się ludzi, czuję nawet lęk, niepokój przed swoimi znajomymi, czy rodziną :(

 

-- 27 gru 2013, 12:43 --

 

tosia2, czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×