Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mysli okropne :(


VanGH96

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry wątek, ale to chyba tutaj się nadaje. Mam takie piepszone myśli, cokolwiek, co mnie strasznie przygnębia :( Otóż przejdę do rzeczy.

 

1)Jak słucham jakiejs piosenki w radiu i mi się podoba ona, to mam jakiś paniczny lęk, że moi nieprzyjaciele też tego słuchają i muszę przełączyć na inny kanał, żeby te mysli uratowac, ale potem znow sie pojawiają i w efekcie ta piosenka chyba mniej mnie pociąga tak mi sie wydaje :( A moze jednak nie oby nie! Kiedys tak nie mialem, normalnie sluchalem sie wzruszalem, a teraz jak sa te mysli i w ogole to jest to okropne nie moc chocby muzyki posluchac normalnie :(

 

2) Nie chodze na imprezy, nie mam przyjaciól, nie mam znajomych, jestem w pierwszej klasie liceum. Jestem taki inny po prostu. Na imprezie nigdy nie byłem, no moze raz na takiej na otwarcie LO. I jak sobie pomysle ze tam bylem, to od razu jakies takie wyobrazenia mam ze jestem imprezowy i w ogole. A PRZECIEZ NIE JESTEM!! bo nigdy nie chodze! itd.! Ale te mysli dręczą mnie :( A to juz prawie rok od tego wydarzenia bedzie :(

 

 

3) Ogolnie uwazam ze dobrze wyglądam i w ogóle, podwyzsza mi to nieraz samoocenę, ale mam takie mysli, ze jak widze te zdjecia co tak brzydko wyszedlem z tej zabawy tam ( w sumie potem to zalowalem ze poszedlem ) i od razu mysle ze skoro tam brzydko wyglalalem to wygladam brzydko :( ( tylko te zdj stamtąd ) bo inne swoje mi sie podobają... Ale to tak miesza... Ja wiem ze to irracjonalne, i w ogole tak brzmi ale co poradzę na to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysli kazdego czlowieka sa w pewnym stopniu irracjonalne kazdy ma swoja popieprzona czastke

najwazniejsze jest to zeby byc fair wobec siebie jesli dojdziesz do tego jak to zrobic bo ja ci recepty na to nie dam gdyz kazdy czlowiek jest inny dojdziesz do wniosku ze powinienes byc taki jaki jestes naprawde;p to ze twoi wrogowie to sluchaja to co cie to obchodzi moga sluchac to twoi przyszli znajomi przyjaciele badz kobieta;p mysllac negatywnie roztaczasz negatywna aure przez co inni ludzie staraja sie ciebie zignorowac nie chcesz sie sparzyc dlatego nie starasz sie chodzic na imprezy a jesli jestes na nich alienujesz sie;p typowe dla nolifa badz osoby ktora jest skryta;p taka dobra rada ode mnie bo tak zaczynalem

 

jest jakas darmowa impreza masowa np na rynku w twoim miescie? pojdz na nia i zagadaj do losowych osob (na nawet caly tarnowski rynek oblatywalem zeby z 30 zagadanych osob wylapac te z ktorymi mozna sie dogadac ba nawet poznalem pare dziewczyn z ktorymi bylem) takze nie ma co popadac w dola przez to ze masz takie mysli sproboj je przekierowac i sie zresocjalizowac bo jak resocjalizacji nie przejdziesz to nic ci to nie pomorze xD a jak to w zyciu bywa wiekszosc osob poprostu podklada swinie ale nie wszyscy wiec nie generalizuj spoleczenstwa tylko wylap indywidualistow ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×