Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
niki26

LEKI na nerwicę.......jak skutecznie je odstawic ????

Rekomendowane odpowiedzi

...skutecznie mam na mysli zeby po odsrtawieniu nie było skutków ubocznych jak u mnie ze orgaznizmowi brakuje tego leku i daje mi popalic w postac otumanienia,

.....biore spamilan lek zastepczy rexetinu, postanowiłam wreszcie go ostawic, moje zdrowie psychiczne na to pozwala i czuje sie b. dobrze....ale jest problem poniewaz fizycznie niedomagam...mam skutki w postacie odczównia braku leku przez orgazniz, objawia sie to jakim osłabieniem, otunanieniem, mam wrazenie zejakby od wewnatrz kopał mnie lekki prad, to pewnie komurkom neuronowym nie jest dostarczana odpowiednia dawka leku i szwankuja.

-------------------------

i w tym problem czuje sie naprawde fatalnie najlepiej sie połozyc w tym czasie i nic nie robic.....

moze ktos miał podobnie prosze o rade jak temu zapobiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie leki, które uzależniają a w szczególnośći leki psychotropowe odstawia się w porozumieniu z lekarzem. Lekarz wie jak dany lek działa i jak go bezpiecznie odstawić. Jeśli metoda nie działa to lekarz ją zmieni. Lekarze mają większe doświadczenie od pacjentów i należy z takimi sprawami zwracać się właśnie do nich. Każdy organizm jest inny, każdy inaczej reaguje i dlatego nie ma jednoznacznej recepty na wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×