Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem uzależniona od Polsenu (Zolpidemi tartras)


Gość Psychotropka`89

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie nawet tą jedną przyjemność odebrało: fazę przed snem. Warto było czekać do nocy na magię. Teraz nie ma magii tylko muł. W dupie z tym leczeniem, chorobą i z całym moim życiem...

noo baa a będzie jeszcze gorzej. No w dupie ale z jakim leczeniem? Przecież naduzywanie leków to nie jest leczenie tylko choroba która potęguje depresję, nerwicę. Wiem że jest ciężko się z tego wyplątać ale mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiałem klonazepam (mocodajny podobnie do alpry) i to był prawdziwy koszmar. Odstawianie zolpidemu to była tylko bezsenność z odbicia. Dlaczego? Ponieważ zolpidem to takie ''okrojone benzo'' , nie posiadające właściwości przeciwdrgawkowych które mają benzo i ten fakt znacznie odróżnia od benzo i co za tym idzie znacznie łatwiejsza odstawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith , To jest idendtyczne jak uzależnienie od narkotyku. :shock::zonk:

bo to jest jak narkotyk. Ja schodziłam po tzw "kawałeczku" + antydepresant nasenny. Udało mi się ale było ciężko. Nadal sa leki ale nieuzależniające i w małych dawkach. Mam zamiar i z tego się wyplątać. Marzę o tym dniu kiedy będę czuła sennośc położe się i zasnę bez ceregieli. Każda nocka to kolejne zmagania.

hej a jaki depresant nassenny dostalas na noc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith , To jest idendtyczne jak uzależnienie od narkotyku. :shock::zonk:

bo to jest jak narkotyk. Ja schodziłam po tzw "kawałeczku" + antydepresant nasenny. Udało mi się ale było ciężko. Nadal sa leki ale nieuzależniające i w małych dawkach. Mam zamiar i z tego się wyplątać. Marzę o tym dniu kiedy będę czuła sennośc położe się i zasnę bez ceregieli. Każda nocka to kolejne zmagania.

hej a jaki depresant nassenny dostalas na noc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×