Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy!!!!


deser

Rekomendowane odpowiedzi

hej ,mam na imie Grzesiek mam 24 lata ,i jakies 3 lata temu stwierdzono nerwice lekowa i tak sie bujalem poschizowany na maks hehehehe bralem leki itd poszedlem na terapie iiiii po kilku miesiacach terapi i odstawienia lekow podejrzewaja u mnie zaburzenia osobowosci typu borderline .:ieswkq; i pracuje wq granica i korzystam z opieki polskich lekarzy ;a pytanie do was brzmi co moge zrobic zeby miec w koncu pewnosc co mi jest ;jakies specjalistyczne badania ???czuje ze trace czas i pieniadze jak wychodzi cos nowego niz bylo na poczatku .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w szpitalu dadzą ci przy wypisie :roll: a tak ambulatoryjnie to diagnoza trwa długo, zazwyczaj raczej jest jakby procesem ciągłego diagnozowania na bieżąco, a w przypadku tego zaburzenia to już w ogóle specjaliści się wstrzymują, bo diagnoza wymaga obserwacji w dłuższym okresie czasu, jak wygląda twoje funkcjonowanie, jakie prawidłowości i zależności w nim występują

 

-- 22 lis 2012, 23:21 --

 

ja to bym się w ogóle nie przejmowała tym, co ci na dobrą sprawę jest, tylko skupiała na tym, na ile twoje problemy utrudniają ci funkcjonowanie, a na ile jesteś w stanie z tym żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×