Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


rudaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa, wiec wypada sie przedstawic. Jestem Dominika, mam 20 lat i od dawna nie radze sobie ze soba. Mam epizody "normalnosci" lub euforii, kiedy wydaje mi sie, ze moge wszystko i epizody "depresji", kiedy nie mam sily na nic. Teraz akurat trwa ten drugi, dlatego zdecydowalam sie na wizyte u psychologa lub psychiatry i tu moje pytanie do Was, dokad mam sie udac? Dodam, ze mam napady lekowe, dusznosci, histerii, nie akceptuje siebie, nieraz nie mogd patrzec na swoje odbicie w lustrze, okaleczam sie... Nie daje sobie juz ze soba rady... Moze pisze troche chaotycznie za co przepraszam, ale nigdy nid bylam zbyt dobra w opowiadaniu o sobie. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rudaa, Witam Cię serdecznie na forum.

To o czym piszesz, objawy, Twoje kanony zachowania trzeba zdiagnozować u specjalisty.

Może zainteresuje Cię wątek :arrow:post986338.html?hilit=CHAD#p986338

chociaż niczego nie sugerowałabym bo zachowania, o których piszesz mogą podlegać diagnozie ze spectrum zachowań różnych zaburzeń.

A zaburzenia często mogą się na siebie nakładać. Np. zaburzenia lękowe współistnieją z depresyjnymi, zaburzenia osobowości z CHAD, etc.

Dlatego ważne jest, żeby Cię zdiagnozowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×