Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam dobrego ZIELARZA


Stonka

Rekomendowane odpowiedzi

Zielarza, nie sprzedawcę ziół co to nie ma pojęcia o ich właściwościach. A najlepiej jakby to był lekarz stosujący zioła. I ważne jest też dla mnie żeby to nie był żaden bioenergoterapeuta ani inny guru... może być gdziekolwiek w Polsce a nawet poza. sprawa jest ważna i będę wdzięczna za każde info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stonka, nie wiem, gdzie mieszkasz, więc może któryś z linków przyda Ci się. Ja korzystałam z Poradni w Warszawie. Tam, oprócz Zakonników, przyjmuję lek.med. ze specjalnością Ziołolecznictwo. Mam zamiar powrócić do Nich.

Ja zioła cenię i lubię...wierzę w ich działanie. Oczywiście, na pewno, nie pomagają na wszystkie schorzenia, ale w niektórych są bardzo pomocne.

 

http://bonifratrzy.pl/index.php?option=18&action=articles_show&art_id=108

 

http://bonifratrzy.pl/index.php?option=18&action=articles_show&art_id=11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam dr Justynę Stępkowską. To jest lekarz, chyba nawet z doktoratem z medycyny, stosuje zioła, i dobiera indywidualnie mieszanki dla każdego. Korzystałam z konsultacji ziołoleczniczej w Wawie. Cud kobieta, musze szczerze napisać. Byłam z polecenia, nie bardzo wierzyłam, ze zioła pomogą, ale nie miałam wyjścia. Poprawa bardzo szybka, już po kilku dniach wyraźnie się lepiej czułam, wyniki mam teraz w normie, czuję się zwitnie.

Jestem pod stała opieką tej lekarki od tamtej pory, bo kobieta nie leczy objawów, tylko bada cię porządnie, zbiera wywiad długi i daje zalecenia. Omawia zawsze ze mną wyniki i mówi jakie normy powinny być dla mnie. Swoją droga bardzo ciekawy człowiek, ciepła, konkretna i ma szerokie zainteresowania. Zagadnęła mnie coś z historii (jestem historykiem) i byłam pod wrażeniem. Minusem sa długie kolejki żeby się zapisać, ale to cecha chyba kazdego dobrego fachowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×