Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ach, te cholerne napięcia...


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moje nerwica jest chyba jakas nietypowa - nie mam żadnych stanow lekwych, nie mam leku wolnopalnego, nie mam napdadow

paniki, nie mam nawet depresji ( mialem to 3 lata temu) . Mam natomiast cały czas napiecie ktore mi mocno przeszkadza. Czasami ni cholery ni idzie sie od niego uwolnic. Czasami na jakis czas znika, ale pozniej wraca.

 

Czy ktos z Was tez tak ma?

Jak sobie z tym radzic?

 

 

Wieslaw

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszac napiecie mam na mysli napiecie psychiczne. czasami take mocne ze nawet nic nie jem przez caly dzien. Ale sa i chwile wytchnienia.

chyba rzeczywiscie bieganie pomaga bo mi na pare godzin ulzylo. Miałem całą game lęku wolopłynącego, lęku przed samotonością, napadów paniki itd ale to na szczeszcie gdzies po dordze zgubiłem, ale zostały te napięcia. Gdyby nie to mogłbym powiedzieć ze jestem zdrowy.

Ale sa niestety.

 

Kiedys takie napięcia potwafilem powiązać z sytuacja, teraz juz zgłupiałem i nie potrafie. Biorą się jakby same z siebie, ale chyba tak nie jest...

 

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moje nerwica jest chyba jakas nietypowa - nie mam żadnych stanow lekwych, nie mam leku wolnopalnego, nie mam napdadow

paniki, nie mam nawet depresji ( mialem to 3 lata temu) . Mam natomiast cały czas napiecie ktore mi mocno przeszkadza. Czasami ni cholery ni idzie sie od niego uwolnic. Czasami na jakis czas znika, ale pozniej wraca.

 

 

witam

Ja mam coś co się nazywa stały niepokój.

Bardzo podobnie jak piszesz. Żadnych fizycznych dolegliwości.

Czuję się z tym jak by mi ktoś założył blokadę na mózg.

Od czasu do czasu mam przebłyski, zawsze po przebudzeniu ze snu, ale wtedy są natrętne myśli i po niedługim czasie znów przechodzi w to napięcie.

A i nie czuję tego jak się na czymś skupię np. jak oglądam film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś co zahacza o fobie społeczną a ile mnie kosztuje wykonanie jakiegoś telefonu nawet jak ktoś sam mówi to dzwoń to maaskra, walczę z tym bardzo, bioreę nr ,ale zawsze jednak unikam telefonów ,ale czasami się nie da po prostu a jak ktoś ze mną rozmawia to w życiu nie powie,ze mam takie lęki o innych pierdołach nie wspominając, teraz telefony mi dają po sobie więc o tym :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×