Skocz do zawartości
Nerwica.com

apatia po marihuanie utrzymująca się rok ?


kasztan2c

Rekomendowane odpowiedzi

witam .

 

mam 15 lat. od roku prawdopodobnie mam apatie spowodowaną przez palenie marihuany .

w tamte wakacje zapaliłem po raz pierwszy nic mi sie nie działo dopiero za 3 razem wydawało mi sie że działa dłużej . po jakimś czasie przeszło mi lecz kilka mies temu znowu zapaliłem . czuje się zaspany , przytłumiony , mam bardzo słabą pamięć i nie umiem się skupić . nie wiem co mam robić czyje się okropnie .mam juz tego dosyć mam stany lękowe męczy mnie to . wydaje mi się ,że umieram . nie byłem u żadnego psychiatry ,psychologa z nikim o tym nie rozmawioałem . mam myśli samobójcze .

 

Błagam jestem juz tym wszystkim zmęczony pomóżcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułeś już jakieś anomalie w momencie zapalenia, po którym źle się zacząłeś czuć? Mówię tu o poważnych zaburzeniach lękowych (panika, drgawki, itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasztan2c, myślę,że to nie jest z powodu palenia zioła tylko z innego.Zgłoś do psychiatry bo myśli s to już poważna sprawa.

Pomóc Ci możemy jedynie w poszukaniu poradni psychiatrycznej jeśli napiszesz z skąd jesteś.Tu na forum oprócz tego i słów wsparcia nie otrzymasz.Nie jesteśmy psychiatrami,ani cudotwórcami tylko ludźmi z problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Twoje problemy nie są raczej od zioła, tylko pewnie problem leży gdzieś głębiej. Jesteś niepełnoletni, więc musisz przede wszystkim powiedzieć o tym rodzicom i iść na odpowiednie leczenie. Koniecznie idź do psychiatry, że ocenił gdzie leży problem i skierował Cię gdzie trzeba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×