Skocz do zawartości
Nerwica.com

specyficzny problem


c3ler0

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem, czy to dotyczy psychologii, ale tak mi się wydaje. Zaczne od poczatku. Mam 15 lat i pare lat temu sie przenioslem to Anglii. Od razu mowie ze po Ang umie mowic i to nie jest problemem. Nie bede klamal, nie jestem z bogatej rodziny (nie oznacza to, że to jest jakaś patologia, mam zajebistych rodziców) i chodze do chuj*** szkoly z najgorsszym plebsem. I do tego czasu nie bylo tego problemu, ale jakos tak dojrzalem i patrze na te osoby w moich grupach i to sa dzieciaki. ; / Nie mam wielu kolegow (jedynie takiego jednego ktory jest podobny do mnie) i siedze na lekcji sam i sie nie socjalizuje. ; / Nie wiem czemu . Te dzieci sa inne... Nie maja respektu dla nauczyciela, przeklinaja, sa agresywne, rasistowskie i maja wyrabane na ich przyszlosc. Dla siebie samego zero respektu, dla innych takze, zero zasad - jedyne co sie liczy to zajebisty telefon i ilu masz kolegow. Oczywiscie mam znajomych(siedzimy z nimi), ale tez sie zachowuje jak glupie nastolatki i mnie denerwuja. Caly czas o piciu itp. Mnie pytali czy bym chcial isc z nimi pic ale nie chce. Sam jestem wielki chlop na moj wiek (jeden z najwiekszych w roczniku) wiec zadko sie zdarzaja jakies zaczepki czy cos. Ale sa idioci, ktorzy widac ze maja problemy w domu i sa zagubieni przez co sa agresywni i groza i odnosza sie do ciebie bez respektu i sie z ceibie smieja. Ja olewam takie wszy ale nie wiem czy nie powinnienm cos zrobic zeby nie nauczyli sie ze nie moga sobie na za duzo pozwalac. Wchodze do klasy i sie ucze, ale mam takie warunki, ze... Krzyki, jakies gonittwy - nigdy nie ma ciszy. I tak samo z dziewczynami. Znam pare ale one sa takie same. Zachowuja sie jak idiotki lub laza wszedzie z telefonem. Jestem zagubiony, nie wiem co robic... Zle sie czuje. Prosze o pomoc...

 

-- 25 sty 2012, 19:01 --

 

do teog czuje sie tak bezradnie, jakby rozpierala mnie energie przez co robie sie niemily, krzycze itp. chce cos robic, ale nie wiem co kocham.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×