Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Czw12

Psychika

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ! Mam taki problem ,że kiedys bardzo dlużo palilem brakowalo mi zawsze marihuany a rodzice malo dawali pieniazków.Nawabilem sie wtedy chorob psyhicznych z ktorych sam wyszlem bez psyhiatrow i lekarzow choc bylem 3x w psyhiatryku i leczyli mnie psyhotropami a zanim tam jeszcze trafilem to zaczolem brac dopalacze palilem i ktoregos dnia dostalem wylewu krwi do mozgu o na 2 dzien w mojej psyhice jak zapalilem stal sie bardzo dluzy psyhiczny problem nawabilem sie takiej choroby ze co bys nie powiedzial to uslyszal bys dziwiek z mojej glowy tego np. tata kiedys mnie pobil i powiedzial bedziesz chodzic jak zegarek i przepiekny dziwiek zegarka zemnia sie wydobyl i tak moglbym wymieniac troche tego bo nie pamietam dodam jeszcze ze mam 16 lat 2 miechy temu skonczylem i chcalbym cos z soba zrobic wkoncu bo dlugo nie pozyje a na koncu mej przygode jeszce popelnie samobojstwo tera mowie bo jestem swiadomowy od jakiegos czasu wszystkiego ale naprawde mam takie mysli i to nie jest dla mnie problem. czekam na odpowiedz co to moze byc za choroba psyhiczna

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

chwalisz się, czy żalisz?

i co to ma wspólnego z psychologią??

ps. popraw post, wstaw jakies kropki i kreski bo ciężko to w ogóle przeczytać. miej trochę szacunku dla czytających.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chwale sie nie zale ale chcalbym pozyc a psyhike mama cala peknieta psyhike mozna odzyskac mozna cos zrobic zeby bylo fajnie z moja psyhika??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

to jakaś żenada i kpina, a nie temat.

ps. nomis, nie ćpaj więcej butaprenu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi